Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Ha Dél-Amerikába szeretnék...

Ha Dél-Amerikába szeretnék menni, hova a legérdemesebb?

Figyelt kérdés

az angolom és spanyolom egyaránt nagyon jó, de a spaynol kicsit mégis jobb. ezentul csak kellemes meleg éghajlatú tájról lehet szó. a hideget nem bírom :D

és ne tul nagy várost mert azokat sose szerettem, rosszil ennék ott.

(amugy a tengerparti jöhet. azt imádom :D)

18/L


2012. febr. 20. 16:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Peru! Nagyon jó hely, imádom:)

[link]

2012. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Eszter077 ***** válasza:
Amúgy igen, én is Peruba mennék, mert kétszer voltam már ott és imádom! :-D
2012. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Peruban kétszer? Szerintem nem sok magyar járt ott egyszer sem.

Hogy hogy pont oda mentél? Nyaralás vagy köt oda valami?

2012. máj. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én nem az utolsó elötti válaszoló vagyok, de 3x voltam , mert perui vagyok, csak itt élek:)

13/L

2012. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Peru, éltem kint fél évet, ott sok a látnivaló. Nazca vonalak, Cuzco, Machu Picchu, stb...
2012. máj. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Attól függ minek mész oda? Élni, nyaralni, szórakozni? Nekem nyaralásba Jamaica jött be a legjobban, csodaszép a tenger és a dzsungel is pazar. Több időre élni lehet szó Kubáról, igaz ott kicsit keményebbek még mindig a szabályok. De viszont nem annyira veszélyes, mint például Jamaica estefelé vagy magányosan.
2012. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Montevideo,Urugay
2013. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 istvan farkas ***** válasza:

Nagyon erdekesnek tartottam egy ket hulye es gyerekes valszt. Gondolom ezt a siteot azert talaltak ki, hogy az emberek segitsenek egymason a tapasztalataikkal, de jo magyaros hulyesegekkel tompitjak a a dolog jelentoseget.

Szinten egyet ertek az egyik valasz adoval, mert az attol fugg mit szeretnel csinalni, szorakozni, vagy itt elni. Há itt akarsz elni akkor Braziliat ajanlanam, foleg Rio de Janeiro kornyeket. Há viszont pihenni akarsz akkor Fortalezat es annak a kornyeket. Egesz evben meleg van.

2013. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

peru gyonyoru


[link]

2014. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!