Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Szerintetek Amerika melyik...

Szerintetek Amerika melyik részére utazzak? Melyik jobb szebb? ha nem voltatok még akkor csak tippeket.

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 19:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
az USA-ra gondolsz? attól függ, mit akarsz látni/érezni ott. ha NY-ba mész, kicsit olyan, mint Európa, csak minden újabb és nagyobb. mehetsz Floridába, az déli fílinges, máris másképp élnek ott az emberek ha a nyugat partra mész, LA-be, ott nyugati parti fíling van, igazi lapos fos bűntanya :-) a sivatagban + középtájékon megtalálod az "igazi" Amerikát, nem biztos, h fog tetszeni :-) de én pl. azt sem hagynám ki. Északon megint más, ott kicsit "egyszerűbbek" és barátságosabbak az emberek. én délre mennék legkevésbé (S. Carolina), fejreállok a viktoriánus-konzervatív gondolkodásuktól, de kuriózumnak az is jó.
2012. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

előző vagyok: ha egyetlenegy helyet választhatnék csak, akkor Arizonába mennék a Grand Canyon-hoz, megnézném a Canyon-t, az anasazi indiánok romjait, a közeli városokat, az indián rezervátumot.

fürcsi meg shopping bárhol van, ez legalább egyedi amerikai látnivaló.

2012. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
55%
Lényeg, hogy nem kell megnézni Hollywood-ot, az emberek véleménye ellenére, nincs ott semmi, csak drogfüggő sztárok.
2012. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 andybaby válasza:
Keleti és nyugati part!!! Vagy Brazilia Rio de Janeiro.
2012. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező vagy elutazott közben, vagy nem is érdekli a válasz. :-(
2012. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Én elmennék: Nyew-York-ba, Las Vegas-ba, Los Angeles-be, Miami-ba, California-ba, Floridába is...


Kíváncsi lennék, milyen ott az élet.. Milyenek az emberek, a közlekedés, egy átlagos munkanap reggele...

2012. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hülye vagyok, de ha Dél-Amerikához írta a kérdést, akkor kétlem, hogy USA-ra gondolt...

Egyébként Rio-ba mennék el feltétlenül és Lima-ba! Kedvenc Dél-Amerikai országom Peru, tehát mindenképp elmennék az utóbbi helyre.

2012. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
17-es, hát ezt is csak az látja (és nézi), aki Dél-Amerikára keresve talál rá a kérdésre. a tags-ben Amerika szerepel, nekem spec a hét legnépszerűbb kérdései autom. levél adta ki.. szóval számomra nem egyértelmű.
2012. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Én az elsőben ezért írtam dél-amerikai tippet. Hajlamosak vagyunk Amerika és az Amerikai Egyesült Államok közé egyenlőségjelet tenni.
2012. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

utolsó: ebben van valami :-)

nos, dél-amerikai tippem: Peru!

2012. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!