Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Érdemes kiköltözni Buenos...

Érdemes kiköltözni Buenos Airesbe?

Figyelt kérdés

Láttam egy riportot A tv2-n ahol Argentínában élő magyarokról volt szó, azelőtt is tervezgettem, hogy külföldre szeretnék kiköltözni munka, és boldogulás céljából, cnc programozó és gépgyártás technológiai technikus végzettségem van, arra lennék kíváncsi, hogy mondjuk Argentínában piacképes-e ez a végzettség, milyenek a bérek, az életszínvonal, a megélhetés, hogyan fogadnának magyarként stb

Szerintetek érdemes lenne megpróbálni?



2012. dec. 30. 10:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

utolsó köszönöm, egyébként ez Magyarországon sincs másként, ha látják h van pénzed, pláne ha olyan környékre tévedsz képesek leütni az utcán a pénzedér, meg stb, ez nyilvánvalóan benne van a pakliban, és a legjobb országokban is előfordul, Spanyolul nem tudok sajnos, angolt beszélem ha nem is perfekten, de elég jól, Sapnyolul pedig meg akarok tanulni!

Az autóstopphoz pedig elismerésem!

2013. jan. 5. 16:39
 12/14 anonim ***** válasza:

"Minden a közbiztonságon van kiakadva, mintha az egy másik világ lenne, nem emberekkel. Szépen beleverték a nép fejébe a hülye amerikai filmekkel a félelmet. Ez pszihológia. Amikor az ember félelemben és nyomás alatt él, akkor sokkal hajlamosabb elfogadni a diktátumokat. Magyarán kezesbárányok vagytok MIND! "


És Dél-Amerikában jártál már, ne haragudj? Mert te is csak ugyanolyan "latin-szakértő" vagy, mint amilyennek a többi embert titulálod. A közbiztonságról csak annyit mondanék, hogy jónéhány latin-amerikai nyomornegyedben találván magadat már nem lenne ekkora a szád. Igen, ott is csak emberek élnek, mint ahogyan Magyarországon, és nyilván ott sem mindenki gyilkos, nade azért mégsem Európa. Ott úgy és akkor fosztanak ki ahogy és amior csak tudnak, ha nem vagy észnél, fegyvert sem félnek használni, aztán kérkedhetnél a bátorságoddal azt hiszem. Persze nyilván, ha az ember odafigyel és tudja merre nem érdemes mászkálni, akkor nagy valószínűséggel nem érheti nagy baj, maximum csak kifosztják. :)

2013. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen erre akartam kilyukadni!
2013. jan. 7. 17:28
 14/14 anonim ***** válasza:

12 " A közbiztonságról csak annyit mondanék, hogy jónéhány latin-amerikai nyomornegyedben találván magadat már nem lenne ekkora a szád. Igen, ott is csak emberek élnek, mint ahogyan Magyarországon, és nyilván ott sem mindenki gyilkos, nade azért mégsem Európa."


Nem nyomornegyedekből áll Dél-Amerika és nem találja magát ott olyan könnyen az ember. Mégsem Európa? Azért Dél Amerika egyes helyei nem rosszabbak, sőt...


Éltem kint, a volt férjem is dél-amerikai és a latin közösségből rengeteg barátunk, ismerősünk van, szóval nem a Rosalindából és a Csók és könny legújabb, Dél-Amerikában játszódó füzetecskéjéből ismerem. Azért Európa sem az a csúcshűdef.sza hely, és Dél-Amerikában is vannak olyan országok és városok, amelyekben egyáltalán nem rosszabb a helyzet.

Alig egy éve voltam Brüsszelben, és bizony az egyik részen (pedig közel volt a belvároshoz) f.stam rendesen, olyan alakok jártak arra....


A kérdezőnek:spanyol tudás nélkül nem kellene elindulni, mert mindennel nehézségeid lesznek (ügyintézés, vásárlás). Arra ne építs, hogy majd tudnak angolul.

2013. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!