Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Segítene valaki külföldi...

Segítene valaki külföldi munkát vállalni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék Californiába látogatni egyszer, és munkát találni, majd ott letelepedni!! Arra gondoltam, hogy előbb hajón kellene dolgoznom, hogy többet megtudjak arról a térségről, hogy mi hogy működik....de hajóra sem egyszerű jutni!! :S Szóval ha esetleg valakinek van ismerőse, aki hajón dolgozik, vagy csak tudna segíteni nekem, hogy feljussak, akkor annak nagyon megköszönném, és természetesen megegyeznénk a megfelelő jutalomban is!! :)


Előre is köszönöm!!


2010. febr. 7. 13:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
84%
Ők nagyon rendesek és nem átverés, biztos találnak munkát neked: www.crew.hu
2010. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát elég naív vagy, egy hajóra szakmunkát keresnek. A kisegítö személyzetet beszerzik nálunk sokkal szegényebb országból, ahonnan nagyon kevés pénzért is elmennek az emberek. A szakmunka, pl akár a takarítás, vagy pincérkedésre pedig minimum egy éves 4-5 csillagos szállodában vagy magas kategóriás ßetterembe való gyakorlat után állnak szóba. A hajóra nem kell nekik kezdö nekik profi munkaerö kell. ìgy azt sem írod mit tudsz dolgozni, mi a végzetséged, hány év tapaszataltod van.
2010. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nem egy olyat ismerek, aki hegesztőként meg esztergályosként van hajón konyhán és ismerek olyan festőt is aki már lassan séf lesz. (német hajón és a crew agency küldte))
2010. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy naív vagyok, de itt vagytok ti, és "felvilágosítottok"!! :) Szóval nincs szakmai tapasztalatom, de arra gondoltam, hogy szobalánynak bárkit felvesznek....angolt jól beszélem, a németet is úgy ahogy...szóval nem sikerülne így, ugy gondoljátok?? akkor mégis mit csináljak??
2010. febr. 7. 14:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak!! Esetleg az ismerőseid nem tudnának nekem segíteni? Csak egy-két információra gondolok, vagy valami, hogy mégis hogyan induljak el ezen a pályán??!!
2010. febr. 7. 14:39
 6/11 anonim válasza:
100%

Az a helyzet, hogy nekem sem tudtak annyira segíteni az ismreőseim, annyit mondta, hogy a crew agency-vel vegyem fel a kapcsolatot. felhívtam őket, hogy mit szeretnék, mondták, hogy mikorra és hova menjek(Budapest), ott regisztráltak és 2 héten belül már németországban voltam egy hajón.

Ha nincs is szakmád, de az nagyon jó pont, hogy beszélsz nyelveket.

www.crew.hu


Crew Agency Kft

címük:

1124 Budapest, Alkotás út 53.

MOM-Park,"A"irodák, 1.emelet (bejárat a MOM-Wellnessnél)

Tel: +36 1 489-5000

Fax: +36 1 214-9480

E-mail: crew@crew.hu

2010. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha angolul folyamatosan beszélsz,az már több,mint fél siker.Én elvégeztem egy tanfolyamot,ami hajópincér-felszolgáló képesítést adott egy tanúsítvány formájában,angol-magyar nyelven.De az angol valahogy nem megy,ezért vagyok még mindig itthon.Akikkel jártam suliba,3/4-e már kint van.Szóval ami a lényeg:hajopincer.hu,ezen az oldalon minden szükséges infót megtalálsz.Ha elvégezted a tanfolyamot,el kell járnod interjúkra(ezen a honlapon találsz időpontokat,helyszíneket is)A tanfolyam elvégzése nélkül is elmehetsz,ha az angolod megfelelő,akkor úgy is van esélyed,csak egy pici előnyt azért jelent,ha ez meg van,még ha nem pincérnek is akarsz menni.remélem tudtam segíteni kicsit!Sok sikert!
2010. febr. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
43%
California a csod szelen all...
2010. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
az utolsó válaszolónak: már miért állna Kalifornia a csőd szélén? Ha lebontanánk az USA-t államaira, akkor Kalifornia egy nagyon erős ország lenne a föld összes országához képest, Amerikában a legfejlettebb állam, ha Kalifornián kívül mást kellene ajánlanom az Nyugat-Európa lenne, már csak az Unió miatt is könnyebb ott állást találni, de a nyugati part a jövő. A kérdezőnek: nagyon jó ötlet a hajós állás én is gondolkodtam rajta, elég nehéz kijutni egy hajóra főleg óceánjáróra, egy folyami hajóra sokkal egyszerűbb, de kevesebbet is fizet
2010. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Utolso elotti valaszolo vagyok. Nem vagyok expert, de sokat olvasok. Peldaul:

[link]

[link]


Or just google california, bankrupt, schwartzenegger, budget, collapse, etc

2010. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!