Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Argentínába szeretnék utazni...

Argentínába szeretnék utazni (Buenos Aires), hogyan kezdjek hozzá a szervezéshez?

Figyelt kérdés

Még sohasem voltam Olaszországnál messzebb, repülőn sem utaztam soha. Most viszont talán eljön az alkalom régi vágyam megvalósításában; elmennék januárban vagy februárban egy kb. 10 napos utazásra Buenos Airesbe.


Hogyan kezdjek hozzá az út szervezéséhez?

Aki itt járt már Argentínában, tudna nekem hasznos tanácsokat írni? Bármi jöhet, a repülőútról, Buenos Airesről (szállás, étkezés, közlekedés, látnivalók, emberek, ottani magyarok stb. ). Köszönöm előre is! :)



2015. szept. 6. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
10 napra olyan messze totál értelmetlen elmenni. Semmit nem fogsz látni.
2015. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen nyelven beszélsz, de kb. 5 perc alatt néztem (google a barátom - meg a Tiéd is :-) )január végére rep jegyet oda vissza: 250 ezer ft, szállást hostelben kb 50 ezer ft 10 napra, utasbiztosítás, rep.jegy lemondási vagy átírási díj, kaja, költőpénz - tehát az utazáshoz minimum 450 ezer ft-al kell rendelkezned...


Mindenképpen a repjegy, szállás foglalás kell, az első lépésben - minden más csak ezután jöhet

2015. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia idén májusban voltam Buenos Airesben 21 napot.

Én Amsterdamban szálltam át onnan volt 14 óra a repülő út. KLM-el mentem az utázás természetesen kényelmetlen. Ha mindegy akkor próbálj meg kedden indulni, mert akkor sok üres hely van. Lehet "terpeszkedni. A fedélzeten az ülések 3-4-3 szék soronként

de googlizd ki a KLM nagy gépeit.Én boeing 777-el mentem van okos tv mindenkinek a támlákon stb..

Amerikai dollárt vigyél, mert ott mindenkinek szüksége van rá és jó sok pesót kapsz érte feketén. ha így teszel akkor kb 20 forint 1 peso, ha nem akkor 31

ez egy nagyon reális kép az árakról sajnos drága. [link]

Írj privátba szivesen válaszolok mindenre

2015. dec. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!