Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Na jó, kezdek félni. Tudnátok...

Na jó, kezdek félni. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta, hogy Puerto Rico-ba fogunk menni pár év múlva ott lakni, de azért néha hazajövünk majd Magyarországra, repülővel. Ha innen, Európából, oda akarok menni, akkor a repülő átmegy a Bermuda háromszögön? Mert ha igen akkor... :( Akkor nem tudom, hogy mi lesz...

2015. szept. 7. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mégis mi a franc történne??? Naponta több száz repülő megy arra.. és??? Komolyan, még van pár év, és ilyen hülyeségeken agyalsz???Unatkozol?
2015. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
A repülő épségben át fog jutni utasaival személyzettel együtt, kivéve téged. Csak te fogsz eltűnni róla és sose térsz vissza... :D
2015. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
62%

Amikor Miamiba mentem akkor is átmenet fölötte, de mégis itt vagyok és írok.

Egyébként meg attól függ hol szálsz át, Európában vagy Amerikában.

2015. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Azt mondják, ha egy kis, karácsonyfára-való csilingelő micsodát viszel magaddal és a Bermuda-háromszög fölött csilingelsz, akkor kioltod a káros mágneses hullámokat. Az arra repülő pilóták is csilingelnek, sokszor a rádiós le kell tegye a munkáját és végig csilingel. És tényleg, azóta nem tűnt el egy gép sem...
2015. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :DDDD
2015. szept. 10. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Juuuj 4-es:-D:-D
2015. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
A problema nem a Bermuda haromszoggel lesz, hanem Puerto Rico-val. Boldog boldogtalan menekul abbol a koszfeszekbol az USA-ba.
2015. szept. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!