Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Nyári munka 16 évesen Amerikában?

Jalapeno02 kérdése:

Nyári munka 16 évesen Amerikában?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 16 éves vagyok és nyáron mindenképpen kiszeretnék jutni Amerikába dolgozni a nyarat végig, majd hazajönni. Egy csoportal szeretnék kimenni mint pl a campleaders de azokhoz a minimum életkor a 18 év. Ha valakinek van bármilyen ötlete azt nagyon megköszönném ha segítene nekem mert ez az álmom. A válaszokat előre is köszönöm.

L/16



2015. dec. 20. 07:43
 1/10 anonim válasza:
49%

Előző két válaszoló, nem értem nektek mi a bajotok. Nem egész életében akar ott dolgozni, nem azért mert nem akar tovább tanulni, hanem csak egy nyárra menne ki.


Ami pedig egy nagyon jó lehetőség, még ha a munkája az, hogy gofrit süt, akkor is, mert jól megtanulhat angolul, meg világot láthat.


Kérdező, 16 évesen ilyenre még nincsen sajnos lehetőséged, szóval várj 2 évet, és utána már mehetsz. :)

2015. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Nincs semmi bajom, csak meglepődtem, hogy valakinek ez az álma.


Az pedig, hogy majd jól megtanul angolul hamis illúzió, ugyanis nem angol nyelvtanárokkal fogja sütni a gofrit, hanem hozzá hasonló, kelet-európai munkásokkal.


Javasolnám hogy keress valakit aki már volt kint ilyen módon és beszélgess el vele, mert van egy sejtésem hogy az elvárásaid nem feltétlenül reálisak.

2015. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelok!

Nekem már az is csodálatos lenne hogyha kiutazhatnék Amerikába és megismerném az ottani életet. Tisztában vagyok azzal is hogy nem egésznap a parton sütettném magam, hanem dolgoznék és ha gofrit sütnék hát akkor gofrit sütnék de közbe nem lenne unalmas életem és közben megismernék sok sok embert és egy másik kontinenst.

A többi komentelonek köszönöm az értelmes válaszokat. Ha nem jutok ki akkor mindenképpen megpróbálok Magyarországon keresni nyári munkát.

2015. dec. 20. 20:22
 4/10 anonim válasza:
utolsó kommenttelő, szerintem nem olyan akar lenni mint te.
2015. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 davidusimusu válasza:
Nem nagyon tudok arról, hogy 18 év alatt van ilyenekre lehetőség. Nem elkeseríteni akarlak csupán általában a minimum életkor 21 körül kezdődik. Vagy esetleg ha egyetemista vagy. Mivel egyes egyetemeken van ilyesmire lehetőség. Szerintem várj míg egyetemista leszel. Nem mintha lenne más választásod sajnos. Viszont gondolom azt tudod, hogy hiába mész ilyen táborba, nyilván dolgozni mész. Tehát nem igazán lesz arra idő, hogy komolyabb helyekre utazgass. Esetleg tábor után. Vagy ha a tábor olyan helyen van ahol szívesen körbe néznél. De a táborokat nem olyan helyre rakják,de ez nyilvánvaló. Hisz nem lenne tábor. Ne arra gondolj, hogy majd valahová Los Angeles környékére kerülnél. Viszont, ha ez mindenképp életcél, hogy oda kikerülj akkor már most jobban jársz ha teszel érte. Ha szeretnél több ideig kint maradni, persze legális úton akkor azért bizony tenni kell. Nem engednek be bárkit csak úgy. Igen simán bemész egy turista vizummal, sőt ott is maradhatsz illegálisan,de azt nyilván tudod, hogy semmi értelme ott csöveskedni csak azért, hogy elmondhasd AMERIKÁBAN ÉLSZ. Ha ilyen terved van nézz utána, mert sima munka vizummal nem sokáig lehetsz kint, illetve még csak zöldkártyát sem igényelheted, majd munka után sajnos vissza Magyarország. Nézz utána a vizumoknak, most erről egy egész regényt lehetne írni :)
2015. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4. te meg miről beszélsz??? Milyen angol nyelvtanárokról??? Hallottál már te amerikait beszélni??? Full kezdetlegesen és le egyszerűsítve beszélnek. Aki még csak most tanulja az angolt még az is eltud ott igazodni. Mondasz pár összefüggő szót és már tudják hogy mit akarsz. Se névelőt se semmi nehéznek tűnő szabályt nem használnak.
2015. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
49%
Drágább lesz az utazás mint a munka...
2015. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nem fogadod el a negatív véleményt pedig kénytelen leszel!


I thought something about Americans but when I lived here I saw something else!!!

Some of Americans people all they care about is to fuck and get fucked! You know their society is full of nasty people? For example, Sick men having sex with children? (Just like prophet mohammed), 12 & 13 & 11 years old girls doing the worst things ever in this age of their life!!! Most of Americans are divorced and have unstable life! Prisons is full of pedophilie ppl!!! A lot of criminal and crimes! A lot of drugs and drug dealers!! A lot of men in gail because of raping their children!! Some of them they raped their animals!!

They don't know what is love and passion means!

The weird thing is in America? I always see women paying for their men!!! In general! Even husband and wife have a different separated bank account?

They believe they're married and love each other but there's no trust? Damn damn!!!!

How come you love someone and you have no trust?

Damn they are worst than muslims!!!!

2015. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is az az álmom, hogy eljussak Amerikába.:)) Nekem a Campleaders nagyon bejön, de arra csak egyetemisták mehetnek, szóval még várnom kell.:) Szerintem nem fogsz találni nyári munkát kint 16 évesen. Én is kerestem, de nem jártam sikerrel.:( Ráadásul a legtöbb lehetőségnél elég drága a kijutás, a szállás, meg a kaja. Szóval szerintem próbálj meg idén itt Magyarországon keresni munkát (én itt is nehezen találok), és ne csüggedj, mert még előtted az egész élet, hidd el hamar elmegy az a pár év.:)
2015. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csatrad válasza:

Az amerikai álom, hahahaha azthittem ezt csak úgy mondják.

Nézz valami jómódú magyar céget és/vagy családi vállalkozást és irj nekik egy szívhez szóló levelet, akkor lehet kivisznek és befogadnak valamilyen pozícióba.

2016. jan. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!