Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetem fel a harcot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetem fel a harcot egy ilyen srác és helyzet ellen?

Figyelt kérdés

...aki el akarja hódítani a barátnőmet, (akivel nagyon rég, és amúgy jól együtt vagyunk) és a kitartás az egyik erőssége, sőt, rögeszméje a kitartás, valamint amiben én picit gyengébb vagyok, abban ő pont "erősebb". A barátnőm meg naivan száguld a párkapcsolati katasztrófa fele...


Nem tagadom, kicsit hullámvölgy volt a kapcsolatunkban, mint ami előfordul a legtöbb kapcsolatban, de ő pont ilyenkor jelent meg, és csak nyomul, és nyomul, és játssza a don Huant, a barátnőm meg csak "puhul" a témában.



2015. aug. 12. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Első körben nyugtasd magad azzal, hogy még egyelőre a te barátnőd, azaz te vagy a jobb pozícióban! Beszélj a lánnyal is mindenképp, hogy fontos neked, és nem akarod elveszíteni! Bár nem biztos, hogy hasznos, de én azért a sráccal is elbeszélgetnék, hogy kopjon le. Békés ember vagyok, de lehet, hogy egy pofon is elcsattanna.
2015. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Jó tanács!! Ne harcolj!!!!! Ha a kapcsolatotok erős nincs mitől tartanod. Ha a párod felrekacsint azt tudd be annak hogy kíváncsi. Ez szinte minden kapcsolatban benne van, persze kezelni tudni kell, ha pedig neked ez nem fér bele, akkor hidd el mast keresel mint az a srác. Akkor meg nincs mit gondolkoznod rajta. Dobd!!!! Tudom erzelmileg kötődsz hozzá,és ez komolyan el tudja homályosítani az ítelőképességed! Mindenesetre ha te úgy erzed mindent megtettel azert a kapcsolatert, akkor ne ostorozd magad, mert nem rajtad múlott! Azert szurkolok neked!
2015. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy a cégnél az egyik karbantartó faszi szokta mondani, "az ütés mindennek használ" :D
2015. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Beszélgetünk folyamatosan a témáról a lánnyal, lehet, hogy túl engedékeny voltam. De ahogy mondjátok, kíváncsi (korán összejöttünk amúgy)... A sráccal is gondolkoztam, hogy elbeszélgetnék kicsit "úgy", de amilyen ravasz, eljátszaná a mártírt, a lány meg még kezdené nekem ott sajnálni, és én jönnék ki a helyzetből rosszul. Másképp már rég átrendeztem volna a képét, noha én is békés ember vagyok.


Erős (volt?) a kapcsolatunk, csak mint mondtam, most pont meginogott egyet, és egy idő után inkább máshol kereste a lány a megoldást, afféle "töltelék időtöltésben"...


A kapcsolatért rengeteget harcoltam, akárcsak ő, de régebb a nagyon sűrű időbeosztású munkám miatt nagyon nehéz volt. Most meg mikor kicsit lazább lenne, akkor már kicsit kezd későnek tűnni, pedig szerintem nagyon jó párt alkotunk, mindenki azt mondja és értetlenül állnak a helyzet előtt.

De nagyon aggasztó, hogy egyre súlyosabb ez a helyzet.

2015. aug. 12. 10:57
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Mindenesetre, ha sikerrel jár a srác, akkor verd ki egy fogát! :)
2015. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell harcolnod. A lány azt fogja választani közületek, aki jobban néz ki.
2015. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6# :D :S
2015. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na, eltelt egy kis idő... Nos, ezek szerint jól nézek ki :-> ;) ...
2015. nov. 6. 21:17
 9/10 anonim ***** válasza:
és ezt ki mondta? Ezért azért nem kellett volna megcsalnod :(
2015. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"# 6/9 Időpont 08-12 11:07

Nem kell harcolnod. A lány azt fogja választani közületek, aki jobban néz ki."

Erre írtam.

2015. nov. 8. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!