Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » A latinamerika.hu mennyire...

A latinamerika.hu mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Van egy útjuk, ami nagyon tetszik, viszont maga az oldal kicsit kesze-kusza. Inkoherens, változó dátumok, stb stb. Szóval az lenne a kérdés, hogy volt már velük valaki Dél-Amerikában? És ha igen, mik a tapasztalatok?
2016. jún. 15. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem utaznék velük...

Ránéztem a kedvedért: most, 2016 júniusában a címlapon Utazz 2015-ben is a helybeliekkel, s 2015 szept., okt-i utakat kínál. Részemről felejtős...

Ha egy honlapot ennyire nem gondoznak, frissítenek, akkor kb. az utas sem várhat választ a kérdésére, stb.

2016. jún. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ilyen leírással (az első válaszolótól) én sem utaznék velük…
2016. júl. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, most voltunk velük Patagóniában és piszok jó volt. Mondjuk csak azoknak ajánlom, akik nem várják el, hogy az utazásszervező mindenben fogja a kezüket és képesek önállóan szervezni is a dolgaikat, az ilyeneknek viszont nagyon klafa.
2018. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!