Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mexikó tényleg annyira rossz...

Mexikó tényleg annyira rossz hely?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék jutni Cancún-ba,de annyi rosszat hallottam és olvastam már az egészről (drogkartelkek,rablások,stb), hogy megszakad a szívem...:( nem is tudom, hogy vannak-e biztonságosabb városok Mexikóban. Valaki rendelkezik valamilyen tapasztalattal?

2017. ápr. 6. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A turistákra mindenhol vigyáznak.

Egyébként a határmenti régiok a veszélyesek,az ország belselye nyugisabb.

2017. ápr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Cancun nem annyira gaz, es egesz Yucatan tele van piramisokkal, erdemes megnezni. Persze, mint minden varosban, ott is vannak kornyekek, ahol nem ajanlatos ejjel maszkalni, de ilyen varosreszeket Budapesten is talalsz. Mondjuk Mexikoban tobb a lofegyver, es neha elofordulhat hogy valtsagdijert rabolnak el. De Cancun es egesz Yucatan sokkal nyugisabb, mint mondjuk az amerikai hatar kozeleben.
2017. ápr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
A dél amerika kategoria pont mexikonak valo....
2017. ápr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy hotelekben vagy és szervezetten mész kirándulni akkor nincs nagy veszély. Mint minden szegényebb országba, ne menj vastag arany nyaklánccal az utcára... Ès vigyázz értékeidre, de azért nem kell annyira félni.
2017. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Acapulcoban voltam az jó hely.
2017. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mytravel ***** válasza:
49%
Nyugodt szivvel utazhatsz, de nem is annyira ajánlanám magát Cancún-t hanem inkább Playa del Carmen-t. Sok kisebb hotel található ott, sokkal jobb áron. Èn anno béreltem egy Jeep-et és azzal mozogtam kb 300km es körzetben. Semmi incidens nem volt.
2017. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Kinn élek Mexikóban 2 éve, ugyanis ide járok egyetemre. Egyáltalán nem vészes hely, attól eltekintve, hogy rengetegen vannak mindenhol. Néhány utcát ugyan el kell kerülni és az este folyamán se menj el a supermercado-ba, de nekem nagyon bejött és csak ajánlani tudom! :)

PLUSZ: mielőtt kiutazol, néhányszor menj el szoliba, mert a fehér bőrrel ki lehet ott tűnni :D és Cancún nagyon jó hely!!

2017. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, aranyosak vagytok, feldobtátok a napomat vele. :) :)
2017. ápr. 9. 01:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Schobert Norbiék épp ott üdülnek, és az instagram posztjaik alapján még nem rabolták el őket:DD
2017. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#3 Pedig valamilyen szinten jogos. Ha földrajzilag nem is, de kulturálisan abszolút Dél-Amerika.
2017. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!