Kezdőoldal » Utazás » Európa » Neum mint tengerparti üdülő...

Neum mint tengerparti üdülő jó vagy rossz hely? Esetleg ha jártak a helyen megosztanák velem tapasztalataikat és élményeiket?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lepukkant, pejoratív értelemben balkáni betondzsungel, ahol kétféle beach van, a hatalmas köves-kavicsos, illetve a betonmóló. A környező horvát területeknél valóban olcsóbb 20-30%-kal, de annyival meg még többel gyengébb is.


Ha spórolós nyaralást szeretnél, akkor irány Bulgária vagy Görögország, Neum szörnyű.

2013. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem.Pedig én azt hittem hogy, mivel Bosznia-Hercegovinának ez az eggyetlen tengerparti városa hogy, úgy kiépitették mint a szlovénok kopert.Emellet nagyrészt horvátok lakják tehát úgy gondoltam olyan mint egy olcsó horvát üdülő.Mivel Szegeden élek igy horvátország és bosznia van közel.Horvátország drága ezért azt nem nagyon vettem számitásba.Görögországról meg azt hallotam hogy, gazdasági helyzetük miatt alacsony a közbiztonság.Az unokatestvérem autóval ment és mivel valami zavargás volt 8 órán keresztül várnia kellet.Bulgáriáról pedig azt hallotam hogy, tengerüket nem a turizmusra használják.Az északi várnai vidék az a régi óvárosokra van orientálódva a déli burgaszi vidék pedig a kikötőkre és a tengeri kereskedelemre.Én megpróbálok a legolcsóbban nyaralni.Ételt ithonról viszek.Vonattal mennék és sátorban aludnák emellet egy kolegám jönne velem.
2013. máj. 14. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Eléggé légbőlkapott információid vannak, a görögök foggal-körömmel ragaszkodnak a turistákhoz, mert csak bennük bízhatnak és a lábnyomukat is megpuszilják, az meg, hogy Bulgáriában nincs turizmus végképp WTF. Minden második magyar oda jár nyaralni manapság, hatalmas fejlesztések történtek az elmúlt 5-10 évben és még mindig olcsóbb, mint Horvátország (Balaton nem siófoki részével kb. egy árban fut).


Tájékozódj magad a neten, mielőtt bedőlsz ilyen butaságoknak.

2013. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudnál nekem olyan Bolgár tengeri üdülőhelyt mondani ahol van hegy.
2013. máj. 14. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!