Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Szerintetek kiköltözzünk...

Szerintetek kiköltözzünk Amerikába?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem hogy kimenjünk-e Amerikába úgy hogy a lányom ott tanuljon? Most kezdené a gimnáziumot de annyira nem tud angolul

Meg fog ott tanulni? Vagy ne erőltessük?hogy fogják fogadni őt?

Szerintetek kimenjünk?



2017. dec. 16. 16:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rosszul fogalmaztam de kérlek normálisan válaszoljatok
2017. dec. 16. 16:44
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ha valaki felnőtt emberként így teszi fel a kérdést, mintha az lenne, hogy "leugorjak 1 kiló kenyérért vagy sem" az jobb ha otthon marad.

Egy értelmesnek gondolt felnőtt ember, nem tesz ilyen ilyen buta kérdést, hanem a neten és mindenhol utánajár, hogy mi ennek a menete. Milyen papírok, engedélyek, mennyi pénzre van szükség. Dél-Amerikába (mert ezt jelölted be) nem úgy megy ki az ember mint amikor a boltba leszalad.

2017. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Még valamit. Erős a gyanúm, hogy te vagy a gyerek, és nem a szülő..
2017. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Bárcsak ilyen egyszerű lenne. De ez nem döntés kérdése, hanem alkalmasság kérdése. Már a reptéren visszafordítanak titeket, ha elárulod a szándékodat és nem tudod alátámasztani papírokkal az ehhez való jogodat. Ez az USA és Kanada esetében biztosan így van. A kérdés a Dél-Amerika kategóriában van, szóval tisztázhatnád, hogy mit is akarsz...
2017. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Komoly hogy ezt vadidegentől kérdezed meg, adsz a szavára egy számodra ismeretlennek? Menj, persze, jó messzire, aztán meg a honvágyról fogsz kérdezni. Próbáljatok magatok döntést hozni.
2017. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Most kezdené a gimnáziumot de annyira nem tud angolul "


ÉS TE?

Amerika nem az Európai Unió, hogy csak úgy jössz-méssz egyik országból a másikba.

Van kint rokon, akinél laknátok? Tudod, mi az, hogy ESTA? Tudod, milyen feltételek mellet lehet beutazni Amerikába?

Van megfelelő anyagi hátteretek a kinti élethez?


Ha Dél Amerikáról beszélsz, akkor meg eleve spanyolul kellene tudni, nem is angolul.

2017. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

3-as, nekem is ilyen érzésem van :D (6-os vagyok)

Meg is akartam kérdezni, hogy nem Te vagy az a 14 éves? - csak kitöröltem :-)

2017. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

??? HOGYAN mentek ki?


Vízum, ilyesmi rémlik? Munkavállalás, zöldkártya, letelepedés, stb?


Jézusom, te biztosan nem a nőci vagy.

2017. dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy?

Olyanok vannak neked, hogy residence and work permit? Visa? Passport? Fluent english?

2017. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És tisztában vagy a kiköltözés menetével?(zöldkártya igénylése) nem osztogatják azt csak úgy, nagyon szigorú feltételeknek kell megfelelni. És lenne kb 100 milliótok ott házat venni? Megvan már a munkaszerződésetek?
2017. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!