Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Argentínába szeretnék költözni...

Argentínába szeretnék költözni. Nehéz oda kijutni? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az ország. Még Venezuela is szóba jöhetne, de igazából egész Dél Amerika vonz. A szabadidőmben spanyolul tanulok. Az még több év mire kitudnék költözni, de szeretek előre tervezni. Szerintetek van rá esély, hogy oda költözzek? Vagy teljesen lehetetlen és esélytelen?

Oda is annyira nehéz kijutni mint Észak Amerikába?


A normális válaszokat előre is köszönöm!


2018. okt. 27. 21:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10: A felesége magyar, azért jött ő is Magyarországra. Lett volna már nem egyszer lehetősége visszamenni, de mindig inkább itt maradtak, mert egyáltalán nem fenékig tejfel az élet.
2018. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom a valaszodat utolso!
2018. nov. 17. 15:47
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ha lehet ne az alapján válasz magadnak országot (micsoda korban élünk, mindenki választhat magának országot :D) hogy milyen szépek ott a tájak, hanem az alapján hogy hogyan tudsz ott megélni. Európaiként egyik dél-amerikai ország sem fog neked megfelelni ebből a szempontból, mert bármelyik európai ország az ígéret földje azokhoz képest.

Más dolog turista szemmel nézni a dolgokat és más ténylegesen ott élni. Turistaként meg tényleg majdnem minden dél-amerikai ország érdekes és gyönyörű. :)

2018. dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utolsó!
2018. dec. 1. 23:36
 15/18 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?Hol élsz jelenleg?
2020. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy ideiglenes dolog volt nálam, akkoriban tényleg túl sok argentin sorozatot néztem, ezért vonzott. :D

De most már egyáltalán nem élnék ott, sőt, még nyaralni sem mennék oda, mert annyira nem érdekel már.

Maradok Magyarországon. :) Szeretek itt élni, szóval nem mennék olyan messze, de még nyaralni sem, mert nyaralásra is vannak szebb helyek itt Európában.

2020. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16-os

Amúgy én munka miatt éltem Buenos Airesben

Csak osztani tudom,hogy az EU-ban szinte csak jobb helyek vannak életre :)

A lakhatás nagyon drága egy jó közbiztonságú környéken,brutál az infláció és nehéz munkát szerezni


Burgenland a legjobb hely a világon :D

2020. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, ha egyszer mégis úgy döntenék, hogy kipróbálom a külföldi életet akkor én is Ausztriába mennék, a magyar határhoz közel.
2020. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!