Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért vannak a külföldi...

Miért vannak a külföldi nyaralástól elájulva?

Figyelt kérdés

Semmi olyan nincs külföldön, amit itthon ne tudnék megtenni (vízpart, hegyvidék, kirándulás, szórakozás, kaja-pia, wellness stb.) mégis azt érzem, hogy rokonaim lenéznek mivel "csak" belföldre járok nyaralni.

Voltam már párszor külföldön pihenni (pl. Németország, Ausztria, Görögország), de nem estem tőle hasra, sőt sokkal több idegességem volt vele, mint egy itthoni nyaralással.



2019. júl. 26. 06:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező!

Sok ilyen agyhalott van, aki kb. 3 km2-en (lakás - munkahely - teszkó) éli le a teljes életét és még büszke is magára.

...és ezt képes életnek nevezni.

2019. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%
Az olyanok mint te kérdező, tényleg jobb ha maradnak belföldön. Ilyen hozzáállással soha semmiben nem fogod meglátni a jót külföldön. Besavanyodott eleted lehet.
2019. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon szűklátókörű vagy kérdező. Rengeteg minden van külföldön, ami itt nincs.


Raftingoltál és canyoningoztál a Cetinán? Itt nem lehet.

Láttad Skye szigetét és Skócia hegyeit? Itt nem láthatod.

Jártál már Amszterdam tulipán mezejeim? Itt nincs olyan.

Síeltél már Svájcban? Itt nem olyan.

Végigsétáltál a Forum Romanum romjai közt? Itt ezek nincsenek.

Elvesztél Prága gyönyörű városában? Itt nincs Prága.

Láttad a vatikáni múzeum kincseit? Itt legfeljebb hasonmások vannak.

Lenéztél már London városára az óriáskerékről? Nincs ugyanolyan hatása.

Láttál bálnát Norvégiába hajózva? Itt hol lenne ilyen?

Sétáltál már Dánia színes házakkal díszített kikötőin, hallgatva a halászokat? Nem ugyanaz.

Láttad már a Sarki fényeket? Itt nem lehet.


Én ezeket mind megtettem, és Magyarországon ezek közül egyikre se lett volna lehetőségem.


Hadd ne kezdjem el sorolni azt a rengeteg palotát, kastélyt és várat, ami külföldön van, ezekből sincs kettő ugyanolyan.


Szeretem a Balatont, de nem az Adria. Szeretem a Mátrát, de nem az Alpok.

Csak mert mindkettő tó vagy hegy nem lesznek ugyanolyanok.


Nem baj vagy elítélendő, ha valaki belföldön utazik, mert itt szeret, de ne röhögtess azzal, hogy külföldön semmi olyan nincs, ami itt ne lenne.


Az én ideológiám, életcélom, hogy a lehető legtöbb helyre eljussak és a lehető legtöbb dolgot kipróbáljam. Egyszer élünk, miért ne néznénk meg a világ többi pontját? Ki akar egy dobozban élni?

2019. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát izé... Ha azt mondod, hogy inkább más hobbira költöd a pénzt, nem bírod magát az utazást, stb..., azt mondom oké, mások vagyunk. De hogy nincs semmi látnivaló külföldön? Ez egy nagyon szűklátókörű kijelentés.
2019. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20%
Tőlem mindenki megy amerre akar csak ne akarjon képeket mutogatni meg élménybeszámolót tartani mert attól sikítófrászt kapok. Amúgy én se járok külföldre. Ha már itt tartunk belföldre se.
2019. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%

12:50


Hú de jó volt végigolvasni a felsorolást...

...és újra átélni.

(A kérdező meg úgy sem érti, hogy miről beszéltél.)

2019. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

Ha nincs rá pénzed akkor tökmindegy.


Ha van, akkor viszont láss már világot basz*i. Új kultúrák, emberek, új helyek. Ha itt minden meglenne, akkor senki nem menne külföldre..

Nem tudom hány éves vagy, de előre sajnálom a gyerekeidet.


Ismétlem, ha van rá pénzed. Mindenképpen menj el.

2019. júl. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!