Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy egy tengerpart...

Mi az oka, hogy egy tengerparton sokkal jobban fel tudom töltődni, mint máshol?

Figyelt kérdés
Van aki meg csak a hegyekben tud olyan szinten feltöltődni, mint én a tengeren. Hegyekben még nem voltam, mivel nem bírom a magasságot, így nem tudom h rám is olyan jó hatással lenne e. De mitől lehet ez, hogy az emberek tengerparton, vagy a hegyekben, vagy egy hosszú utazás közbe, sokkal jobban fel tudnak töltődni, mint itthon? Talán a levegő, a klíma miatt, az új dolgok felfedezése miatt? Itthon is próbáltam úgy pihenni, hogy elmentem egy gyógyfürdőbe pár napra, de nem tudtam annyira feltöltődni.

2019. júl. 28. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A varázsszó, a -környezetváltozás-.
2019. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Az biztos, hogy a víz közelsége jó hatással van ránk, ráadásul a sós víz meg levegő jót tesz a felső légutaknak, lehúzza a gyulladást a szervezetben, meg persze az hogy kiszakadsz a mindennapokból, amiatt csökken a stressz és eluralkodik rajtad egy általános jó érzés.


A gyógyfürdő engem inkább lefáraszt.

2019. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Levegőváltozás, környezetváltozás. Új dolgokkal találkozol, kizökkensz a mindennapokból. Minél messzebb mész, annál intenzívebb lesz az élmény. Főleg, amikor egész más környezetbe, kulturális közegbe kerülsz.

Hegyekbe én télen szeretek menni, síelni, vagy akár téli túrákra. Az is nagyon jó kikapcsolódás.

2019. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Környezetváltozás. :)
2019. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!