Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Itt az utazás topikban kérdeze...

Itt az utazás topikban kérdezem, hogy külhonban ti milyen módszerekkel/hogyan szoktatok helyi lányokkal megismerkedni?

Figyelt kérdés

Le ne írja valami nagyon unatkozó, hogy nyelvtudás nélkül sehogy - az az ő egyéni szoc problémája, ha nem tanult nyelveket soha! :DD


Többieknek ugyanakkor rendkívül megéri válaszolni, mert MINDEN értékes(!) hozzászólásra menni fog a zöld kéz! Ebben biztosak lehettek, eme hálás gesztus nem fog elmaradni!


2019. júl. 28. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

"külhonban"?


Eljátszom, hogy külföldi vagyok.

2019. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha a nyelv nem okoz problémát akkor nem értem a kérdést.

Mivel másabb ismerkedni mondjuk spanyolországban egy helyi akár nem helyi de veled közös nyelvet is (pl. angol) beszélő lánnyal mint magyarországon egy magyar lánnyal akivel magyarul beszélnétek?

2019. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Tényleg ott kérdezed, nem hazudtál! Bámulatos!
2019. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor kedves második: hogyan ismerkedtek idehaza?


Mindent írjatok le, mi csak eszetekbe jut! Az összes használható hozzászólást díjazni fogom, emiatt egy percig se aggódjatok!

2019. júl. 28. 18:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Work: ha nem esett volna le (látom neked nehéz ügy - de azért persze arra van energia, hogy egy offtopik fölöslegességgel előállj), az nem neked, sőt segítek még egy picit, hogy érezd a törődést: nem is a válaszadóknak szólt.
2019. júl. 28. 19:03
 6/10 anonim ***** válasza:
En ugyan csaj vagyok, de megmondom neked hogy ismerkednek. Tinder tele van kulfoldi pasikkal, akik sokszor meg le is irjak, hogy csak par napot toltenek Bp-en. De persze elsosorban csak baratkozni akarnak, meginni egy italt este vhol, meg blablabla..
2019. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 D. Brasco ***** válasza:
0%
Ha neked itt kell megkerdezni hogyan csajozz kulfoldon,hidd el mindegy mit irunk hogy nekunk mi a praktikánk es mi vált be,neked az nem fog menni!
2019. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Látod Brasco épp emiatt írtam ki kérdést egy másik topikban. Pontosan emiatt.

Mindenkinek írtok egy nesze semmi fogd meg jól választ. Nem én kapom meg először és nem is ez lesz az utolsó ilyen válasz másoknál.


Tudod lehet, hogy így van, de ezzel nem lesz senki (én sem) előrébb.

2019. júl. 29. 07:51
 9/10 anonim ***** válasza:

"Akkor kedves második: hogyan ismerkedtek idehaza?"


Ha nekem tetsző lányt látok a buszmegállóban, csak kinyitom a sportkocsim ajtaját...

...de valamiért mindig a nyugdíjas nénikék akarnak beszállni.

:)

2019. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,

Most nem igazán értem,hogy nagyarként külföldön vagy magyarországon akarsz ismerkedni,netán magyarországon ismerkednél mint külföldi,mert hogy magyarul irsz ugye élhetsz külföldön.

De nem is ez a lényeg.

Azért hogy hogyan ismerkedsz az az életkorral is összefüghet.

Én 15 éves korom óta egyszerűen ismerkedem,csak leszólitom a lányt kedvesen és elhivom teázni.Átlagosan 10 lányból 7 mindig igent mondott.Persze nem volt mindegyikkel utána randi,szex vagy kapcsolat,de egy teára mindig vevők voltak és tudtunk beszélgetni.

Sok lánnyal azóta is barátok vagyunk.

Bulikban nem ismerkedem vagy mint emlitették a tindert,ezek olyan közönségesek számomra.

Remélem hasznosat irtam neked.

A kedves második voltam/vagyok

2019. júl. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!