Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
5 vacsora Prágában 14000ft ért vagy inkább az h saját magunk vegyük meg a kaját vacsorára (Prágába)
2010. júl. 12. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Fejenként kell ennyit fizetnetek, vagy összesen? Ha fejenként, akkor üljetek be önállóan étterembe, a töredékét fogjátok ott hagyni. De amúgy is, ha belegondolsz, a szervezett étkezéseken mindig van közvetítési díj is, tutira olcsóbban kijössz egyedül, kivéve ha büfévacsoráról van szó (azt és annyit teszel a tányérodra, amit akarsz).
2010. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát fejenként lenne ennyi.akkor jobban járunk ha saját magunk veszünk kaját.


Kösz

2010. júl. 12. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem nem tunik olyan soknak az ar. viszont, ha magatoknak intezitek a kajat, mehettek minden este mashova, mig elore fizetve gondolom mindig ugyanott esztek. es ha rossz a kaja...?
2010. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt hiszem, félreértettelek. A 14000 Ft-ért 5 vacsorát kaptok, vagy minden egyes vacsora 14000 Ft-ba kerül? Ha ötöt kaptok érte, akkor jó ár, önállóan sem jöttök ki olcsóbban. Én úgy értelmeztem, hogy egy öttagú család kapna egy-egy vacsorát fejenként 14ezerért.
2010. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!