Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova éri meg jobban kiköltözni...

Hova éri meg jobban kiköltözni, Milánóba vagy Torino-ba?

Figyelt kérdés

Szeretnék kiköltözni Olaszországba már elég régóta, és e két város között nem tudok dönteni. Milyen árak, munkalehetőségek, lakások vannak az egyikben és a másikban? Milyen a kulturális élet, a szórakozási lehetőségek?

Előre is köszi a válaszokat. =)


2010. jún. 4. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Milánóra szavazok,mivel kicsit nagyobb város és így a lehetőség is több talán.
2010. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
én is Milánóra
2010. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Csatlakozom.Milánó
2010. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Apu kint dolgozik Milánóban, néhány napot voltam nála látogatóban, hát leírom mit tapasztaltam.

Pezsgő élet éjjel-nappal, az emberek igazi olaszok, temperamentumosak, és mindig szélesen mosolyognak, ha látnak/hallanak egy Ferrarit.

Apu albérlete 4500 euró per hónap rezsivel, de az már egy helyinek is elég drága.

Szórakozóhelyek talán vannak olyan jók, mint Pesten, az olasz csajok szeretik az akcentusom... :D

Ennyi.


20/F

2010. jún. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
miláno
2010. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!