Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova érné meg jobban kiköltözni?

Hova érné meg jobban kiköltözni?

Figyelt kérdés

Hova érné meg jobban kiköltözni??

Ausztriába,Németországba,Svájcba vagy Angliába?

(Ti hova költöznétek szívesen? ezeken a helyeken kívül is mondhattok!?)


2011. ápr. 24. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Angliában vagyok, nekem bejött, mert jó szakmával és nyelvtudással jöttem ki.
2011. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Angliába már nem éri meg, a többi oké!!
2011. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Németországba és svájcba csak úgy nem adnak munkavállalásit, elég összetett feltétele van.

Abba az országba költözz amelyiknek a nyelvét beszéled nagyon nagyon jól + van olyan foglalkozásod ami keresett, pl németeknél a müszaki diplomások.

2011. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig Anglia is megéri. Ha beszéled a nyelvet és van egy keresett szakmád, akkor Anglia is megfelelő hely(sokaknak nyílván azért nem tetszik Anglia, mert kimennek "alja munkát" végezni, mert mást nem kapnak nyelvtudás hiánya miatt, itthon meg panaszolják, hogy milyen szemetek az angolok), de a többi is jó hely, így az alapján dönts, hogy milyen nyelven beszélsz!
2011. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az angolul és németül beszélek,azért is írtam ezeket a német és angol nyelvterületeket.

Franciaországban is gondolkodtam csak ahhoz kéne a francia nyelv.

2011. ápr. 24. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Svájcba éri meg a legjobban, csak az a baj, ha nincsen ott ismeretséged, akkor oda nagyon nehéz úgymond "bekerülni"!
2011. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!