Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Máv jegy árát vissza tudom...

Máv jegy árát vissza tudom igényelni?

Figyelt kérdés
Ma (08.24.) utaztam haza 19 óra után, azonban a kalauz nem kezelte le a jegyemet. Érdeklődnék, hogy a jegy árát vissza tudom- e igényelni?

2019. aug. 24. 20:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Látom a szövegértésed 0 xD Pont mint a máv amit annyira védelmezel, de válaszolgatok:

Elolvastam a kérdést és a kommentedre válaszoltam. Ezen mit nem értesz?

Inkább örülj a nyugdíjadnak, te ráérsz késni a vonattal, de mi (akik naponta dolgozunk) sajnos nem... Hidd el örülnék ha ez volna az életben a legnagyobb bajom.

Jegy árat személyvonatnál nem igényelhetsz vissza.

És nem rajtad vezetem le, csak látom van egykis sötétség odabent. Próbállak megvilágosítani xD De látom nem megy, nem baj.

2019. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

"Inkább örülj a nyugdíjadnak, te ráérsz késni a vonattal...


... csak látom van egykis sötétség odabent. "


No, hát a sötétség nem nálam van, ugyanis ha dolgozó ember vagy, akkor tudhatnád, hogy 65 ÉV a nyugdíjkorhatár, jelenleg. A személyeskedést, az ismeretlenül sértegetést meg fejezd be, mert én normálisan beszéltem Veled, nem sértegettelek. Kössz.

2019. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Azért csak ne utasítgass, nem vagyok a gyereked xDDD

Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten.

2019. aug. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
7es te olyan sötét vagy mint az éjszaka 😂
2020. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!