Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ilyen olcsó kijutni dubaiba...

Ilyen olcsó kijutni dubaiba nyaralni?

Figyelt kérdés
Már sok embertől olvastam,hogy dubaiban járt nyaralni én úgy tudtam egy vagyon egy ilyen utazás.

2019. aug. 30. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Télen, amikor csak 38 fok van, akkor egy vagyon. Nyáron, amikor 73 fok van, akkor olcsó.
2019. aug. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Télen 25-26 fok van. Olyankor fapadossal 30-40-ből megvan a jegy. Szállás az borsos ha szállodába mész de vannak meglepően olcsó airbnb-k. Az árak meg kb magyar színvonalúak ha nem a város központban akarsz kajálni meg bevásárolni.
2019. aug. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda? 12000 Ft-ból már ketten kivesztek egy tényleg 4 csillagos városi szállodai szobát éjszakánként, az hol drága? (N.B. jártam más országok 4-5 csillagosaiban is, van viszonyítási alapom.)


A repülőjegy fapadossal olcsó, 30-40000 is lehet, ami ilyen távra igen jó ár. Cserébe 6 órát rohadhat az ember étlen-szomjan a szűk ülésben.


Az igazán izgalmas látnivalók viszont igen drágák, szóval ott érdemes alaposan utánajárni a kombinált jegyeknek. A helyi közlekedés is relatíve drága, még másodosztályon is (a metrón van első is, ugye).


Az étkezés a központban drága, máshol valóban inkább hazai árszínvonal van.

2019. aug. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb 8 nap kihozható 2 felnőtt 1 gyerekkel 150 ezerből. Meg amit költesz ott.
2019. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Annyira nem drága kijutni.

Ha időben foglalsz repjegyet és sikerül jól foglalnod szállást, simán kijön 100ezer alatt, bár nyilván függ attól, hány napra mész.


Sokan a luxussal azonosítják Dubajt, mert a város is erre a hírnévre gyúrt rá, és valóban sok belépő meg étterem elég drága, de én pl. sokat kajáltam kisebb sarki arab kifőzdékben, amik olcsóbbak, illetve bizonyos appok segítségével tök jó kedvezményekkel lehet igénybe venni a szolgáltatásokat a jobb éttermekben is.

A taxi meg nagyon olcsó.

2019. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!