Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül valaki...

Van itt rajtam kívül valaki aki egész nyáron nem volt nyaralni sehol?

Figyelt kérdés
kérlek titeket ha lehet a korotokat, illeve az okát hog miért nem voltatok írjátok le, én azért nem voltam mert túlságosan otthon szerető vagyok és akárhova megyek (még belföldön is) honvágyam lesz kb az 1.éjszaka után

2019. szept. 29. 14:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

Konkrét nyaraláson szinte soha nem voltam.


Túrázni, kirándulni szoktam menni, de azt szinte minden hétvégén 1-1 napot. Legutóbb 3 napos sátrazós túrára mentem el egyedül belföldön, az úgy pont elég volt kikapcsolódni. Tulajdonképpen idén túráztam már vagy 600 km-t gyalog, meglátogattam falvakat, városokat, múzeumokat, autóversenyeken voltam Hungaroringen, Slovakiaringen azok is 1-2 napos programok.


Összességében ha úgy nézem, nekem minden második hétvége egy kisebb nyaralás. De nyilván azért mert burzsuj vagyok és sok a pénzem sétálni :D

2019. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
3 éve nem járunk nyaralni. Annyira nem js hiányzik.
2019. szept. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

6 éve nem megyek nyáron, két okból:

-anyáékkal nem megyek, mert a férje elviselhetetlen. 18 éves koromban, érettségi évében közölte, hogy akkor mehetek velük nyaralni, ha kifizetem az utam felét (igen, mert sok 18 éves tudja állni egy 900 ezres nyaralás felét...). Előtte is minden nyaraláson balhé volt, nekem ez nem hiányzik. Ha megyek, akkor jól szeretném magam érezni. Szóval én 14 éves korom óta itthon maradok olyankor.

-nem vonz a tengerpartozás, inkább a nagyvárosokban bóklászós, kirándulós típus vagyok, azt pedig 35-40 fokban, tűző napon nem öröm csinálni. Ezért mindig tavasszal, ősszel, télen utazok a barátaimmal, vagy apuval, nyáron pedig próbálom túlélni úgy, hogy 20 fokra állítom a légkondit, és kerülöm, hogy napvilágban kelljen utcára menjek.

2019. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nyaralni nem szeretek, túrázni meg kirándulgatni szoktam elutazni, az meg elő és utószezonban optimális, így akkor mentem. El nem tudnám képzelni, hogy ne menjek sehova. Inkább lemondok pár dologról de mindig megyek.
2019. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!