Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért rühellik a magyarokat...

Miért rühellik a magyarokat Németországban?

Figyelt kérdés
Sajnos ez nem vicc. Több helyen is megkaptam, hogy miért nem takarodok haza, nem segítenek mert magyar vagyok.Többek között a Rathausban is, egy hivatalos helyen közölte ezt velem ag ügyintéző. Ez számomra felfoghatatlan.Azért jöttem ide, hogy új életet kezdjek, de bárhova megyek, sehol nem segítenek amint meglátják a személyiigazolványomat.
2019. okt. 8. 14:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Kedves válaszoló, aki kioktatsz engem az udvariasságról, Elárulod nekem mégis miből gondolod azt, hogy én nem vagyok udvarias? Miből képzeled azt, hogy én olyan vagyok, mint a szedett-vedett csoporttársaid? Szerintem a te hozzállásoddal van a probléma. Ja mégsem, mert a taplóság hungarikum. Az hogya kedves "honfitárs" állandóan a másikban keresi a hibát, a másikat szidja, lehúzza, beleköt."



Ezzel pont azt bizonyítottad, hogy épp olyan vagy mint az én "szedett-vedett" csoporttarsaim, akikkel éppen úgy bánnak, mint amit te sérelmezel. Ha valakihez udvariasan, mosolyogva fordulsz, az nem fog neked se pofákat vágni, se bunkón hozzad szólni. "Taplóság", az megint csak a te ismérved, nem az enyém és pláne nem hungarikum.

Itt kb mindenki azt irta, hogy egyáltalán nem tapasztalt ilyet, mint te. Nem kellene mégiscsak végig gondolnod, hogy lehetséges? Tudod, ha már a közmondást nem tudod értelmezni, talán a viccből lejön az uzenet: " Figyelem, figyelem!-szólal meg az autórádió-Felhívjuk az M7-es autópályán utazók figyelmét hogy legyenek óvatosak, mert egy õrült a forgalommal szemben robog. Egy autós, aki szintén hallgatja a közleményt hirtelen felcsattan: 

-Hogyhogy egy? Mind!"

2019. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!