Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egy nyaralás milyen hatással...

Egy nyaralás milyen hatással van rátok?

Figyelt kérdés

2019. nov. 13. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen útfüggő. Egy főleg tengerpartozós nyilván pihentet, míg mondjuk Nepálból félholtan jöttem haza egy Himalája alaptáboros 12 napos túra után.
2019. nov. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Mindig kell, hogy legyen valami lefoglalva, különben megőrülök.
2019. nov. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Idén Amerikában voltam 2 hetet. Nagyon vártam már, minden pillanata boldogság volt. Azóta is a képeket nézegetem, nosztalgiázom, es tervezem a következőt. Nekem hatalmas öröm, boldogság amit ad a nyaralás.
2019. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem járok "nyaralni" a szó általános értelmezésében (ez alatt értem a pihenős, strandolós, vízparti kikapcsolódást), mert amikor utazom, akkor nagyon aktív vagyok, lejárom a lábam városnézéssel vagy rengeteget túrázom, egész nap csak megyek és szívom magamba az új környezetet, nem vesztegetem az időm pihenésre. Este pihenek csak, egy jó helyi vacsora és finom helyi bor mellett, helyiekkel vegyülve és beszélgetve. Nekem akkor jó egy utazás, ha sokkal fáradtabban érek haza, mint ahogy elindultam, de közben rengeteg élménnyel gazdagodva. Az utazás minden fázisát élvezem, a szervezés része leköt és pihentet, amikor ott vagyok, az végtelen boldogsággal tölt el és általában hetekre feltölt utána.
2019. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem feltölt, energikussá, boldoggá tesz. Nagyon szeretek utazni.
2019. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a válaszokat
2020. jan. 6. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!