Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen trópusi helyeken...

Milyen trópusi helyeken jártál valaha?

Figyelt kérdés
Én Szumátrán, Indonéziában, illetve a Maláj-félszigeten. :)

2019. dec. 15. 18:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Mi csak nyaralni voltunk pár helyen.


Maldív szigeteken voltunk nászúton.

Mikor fiatalabbak voltunk Jamaikán kettesbe a férjemmel.

Ès egyszer DomKözt voltunk már gyerekekkel.

Gyerekekkel mi a kanári szigeteket szeretjük, mert nincsen messze, és így olcsobb is mivel csak szünetekben tudunk utazni. Kanári szigetek tipikus köztes ország a trópusi és európai idö között. Tudnék simán ott élni.

2019. dec. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
@4 Nem olyan nehéz. Ázsia java meglehetősen olcsó, igazaból csak a szabadság hossza a szűk keresztmetszet, ha már van repjegye az embernek. Lassan utazva A-ból B-be (értsd: busz/vonat), meg vendégházakban, hostelekben lakva szinte semmibe nem kerül. Egy út alatt el lehet kutni 4-5 országba is, ha kisebbekről van szó, az indokínai részen a legtipikusabban látogatott 4 ország például egy nagyon hosszú szabi alatt lenyomható és olcsó. Sokszor volt olyan munkahelyem, ahol szezonálisan kellett megnyomni a dolgot, télen meg simán elengedtek mondjuk két hónapra. Afrika drága, de ott is össze lehet kötni országokat. Brazília az üzleti út volt, ott turistáskodni csak egy hetet tudtam, sajnos.
2019. dec. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Valóban Ázsiába de Közép-Amerikába is a repjegy drága. Ha ott vagy az már nem akkora tétel. Amikor Ázsiában utaztam fél évet 16 évvel ezelőtt nap 10-15 usd-ból vígan el voltam és ebben szállás, kaja, transport minden benne volt. Ma már drágább de most sem olyan eget rengető.
2019. dec. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
A legdrágább Óceánia! Oda szeretnék pedig leginkább eljutni.
2019. dec. 16. 09:15
 15/23 anonim ***** válasza:
Új-Zélandra próbálj szerezni working holiday vízumot, bejárhatod azt az országot is, a spórolt pénzből meg onnan lehet a legolcsóbban átmenni mondjuk Francia-Polinéziára.
2019. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
23%
ÁÁÁ én meg már jártam a holdon is meg a Marson is. Az elég egzotikus?
2019. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Azert kivancsi lennek, hogy azok a valaszadok akik irtak Japant es Kinat pl tudjak-e hogy koze nincs a tropusi eghajlathoz... A kerdes tropusi orszagokra vonatkozott.
2019. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#17

Kínában van trópusi éghajlatú rész délen. Japánban csak szubtrópus.

2019. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Utolso: attol meg az orszag kozel sem tropusi.
2019. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Japánban Okinawa valóban a szubtrópusi övben fekszik, viszont egy meleg tengeráramlás miatt az éghajlata trópusi.
2019. dec. 27. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!