Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Jogos, hogy a barátnőm nem...

Jogos, hogy a barátnőm nem akar elengedni nyaralni a haverjaimmal? 19/f

Figyelt kérdés

Már most kezdjük tervezni, mert ugye kell a szállás meg minden, meg összehozni hogy mindenkinek jó legyen.


Tavaly 2 hétre voltunk Balatonon, azt is több idő volt megszervezni, mert a 8 fős társaságból már csak 2-en nem dolgoznak, akik meg melóznak azoknak össze kell hozni mindent jól a szabadságok miatt.


Idén 2 hét horvátország van tervben, valahol a tenger mellett valami fapadosabb olcsó szálláson.

Az ilyen nyaralásokon "alap dolog" nálunk, hogy barátnők nem jönnek, ha ott vannak akkor már menne a visszafogás, ne csináld ezt-azt, nem menj ide vagy oda, ne igyál annyit stb... Ez a két hét, ahol úgy oda b @sz unk rendesen a bulinak, végig bulizunk, szórakozunk, piálunk 2 hetet (vannak olyanok a bandánkban, akikkel évente kb csak kétszer találkozunk, szilveszterkor és így nyáron, mert messzebb laknak pl szlovákia, csehország...).


Tavaly is ment a nyávogás, hogy mi az hogy 1-2 napig elérhetetlen vagyok, nem veszem a telefont, nem írok neki azonnal vissza messengeren. Mondtam neki, hogy nem telefonozni mentünk oda, fürödtünk, túráztunk, buliztunk, piáltunk, telefont meg ki figyelte, általában mindenkinek ki volt kapcsolva a net, senkit ne zavarjanak.


Anyuék sem hivogatnak, tudják hogy hol vagyunk, néha feltettünk 1-2 képet hogy lássák élünk még.


Most elkezdett találgatni a barátnőm, hogy vagy ő is jön, vagy én nem megyek sehová, merthogy ő nem akarja hogy elérhetetlen legyek, meg "isten tudja mit csináljak".


Ti mégis hogy oldanátok meg ezt a dolgot? Másnak is van barátnője, mégsem hisztiznek hogy miért nem jöhetnek. Ez egy ilyen szétcsapjuk szétbulizzuk magunkat két hét, nem arról szól hogy valaki visszatartson minket...



2020. jan. 2. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Olyan kúl vagy, mesélj még!
2020. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Aztán valami nemi betegséget kap tőled a nagy csapatás után idehaza a barátnéd.
2020. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Az ilyen gádzsi nálam egyből leves.
2020. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
A barátnőd is kivehet tőled szabit, gondolom, hogy a maga módján kimulathassa magát nélküled izmos pasikkal a strandon valahol? Legföljebb nem azt mondja, hogy kefélni fog, hanem hogy kiállításokat néz végig.
2020. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Egy kapcsolat a bizalmon alapul. Ahogy én látom a barátnőd nem bízik meg benned. Nem írom azt, hogy talán jogosan, mert nem ismerlek, nen tudom, hogy hogyan mulattok abban a két hétben. Amit viszont biztosan tudok, hogy nálam ez a féltékenykedés nem fér bele egy kapcsolatba. Viszont az én barátnőm azt is tudja, hogy mindennél jobban szeretem és nem tudnám megcsalni, igaz, mi kicsit idősebbek vagyunk, mint ti és évek óta együtt vagyunk. A másik ami még eszembe jutott, hogy január van, a lány meg már most hisztizik, hogy mi lesz nyáron. Akár az is simán megeshet, hogy addigra már nem is lesztek együtt.
2020. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel én is hisztizhetnék, hogy busszal 1 órára lakik az iskolájától, minek ment kollégiumba ahol 1 hétig nem látom?


A másik meg hogy mondtam neki hogy menjen ő is a barátnőivel ha akar, ha kell valamennyivel bele is szállok neki.


Amúgy semmi extra dolgok nincsenek ott. Tavaly is dél körül lejártunk fürdeni, vittünk 1-2 üveget, kis hangszórót, kerestünk egy olyan helyet ahol kevesebb ember van, feküdtünk, fürödtünk, iszogattuk.


Este meg éjjel mentünk pár szórakozóhelyre vagy kocsmába, ott sem volt semmi orgia vagy seggbekuki :D

2020. jan. 2. 13:05
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Szeretném jelezni számodra naív testvérem, hogy kérdésed nem igazán utazási, sokkal inkább életviteli.

Tudod, ilyenek ezek a Nők. Beleszólnak mindenbe. Megmondják, mit egyél, mit igyál, mikor vedd be a vitaminodat, miért ne menj pecázni a haverokkal, miért hajts lassabban, milyen színű sapkát vegyél a gyereknek, hova temesd anyádat, és melyik diliházba költözz idősebb korodban...

Szokni kell, nincs más út.

2020. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

És közösen is el szoktatok menni azért? Mert ha nem, akkor én megértem, ha rosszul esik neki, hogy haverokkal bulika az van, de közös nyaralás nincs.

Persze ha nem ez a helyzet, akkor ezt a kommentet tekintsd tárgytalannak.

2020. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

Miért nem mondod meg neki, hogy "nem vagy az anyám"?!!!

Amúgy ha már most korlátozni akar, akkor mi lesz majd később??

Rúgd ki, majd találsz normálisat.

2020. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

19 éves vagy.

Ezek a legszebb éveid.

Ne hagyd, hogy korlátozzon és rajtad élje ki a zsarnoki hajlamait egy olyan csaj,

aki valószínűleg előbb-utóbb úgyis lelép majd tőled.

2020. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!