Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Edzőtábor vagy osztálytábor?

Edzőtábor vagy osztálytábor?

Figyelt kérdés
8.-os lány vagyok és ugyebár ballagok nagyon szeretnék elmenni mindkettőre de valószínűleg ugyanarra a hétre esik melyikre menjek mindkettőt imádom de néha jobban érzem magam az egyesületet körébe mint az osztályoméra ezért arra szoktam menni de most ez az utolsó és nem tudom mit csináljak mivel ígyis úgyis hianyerzetem lesz

2020. febr. 5. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Pár nap itt, pár nap ott. Probléma megoldva.
2020. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Balatontól nem tudok leutazni gyulahazára
2020. febr. 5. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldöntened, h várhatóan melyik lesz jobb.
2020. febr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
71%

Az osztálytársaiddal jó eséllyel nem találkozol többé, ellenben az egyesületedben még megmaradsz évekre (esetleg évtizedekre - ez a sportágtól is függ).

Úgyhogy én az egyesületit javasolnám. Persze lehet, hogy ez így nagyon haszonelvű gondolkodás.

2020. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Végül mi lett?

Tudom, hogy lassan egy éve tetted fel a kérdést, de én most látom és kíváncsi vagyok :D

2021. febr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!