Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A Ryanair telefonos applikáció...

A Ryanair telefonos applikáció és a booking-os app teljesen megbízható? Vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

És még egy kérdés

Szerintetek én 18 évesen és a 17 éves haverom boldogulnánk 1 hétig külföldön? Még senkit nem kérdeztem meg róla, még őt se...



2020. jún. 20. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:

A Ryanair telefonos appja teljesen megbízható, én az utóbbi 3 utamat azon keresztül foglaltam és teljesen zökkenőmentesen ment minden.

A booking-ot én nem nagyon ismerem, általában Airbnb-t nézek.

2020. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*előző

Mi most nyáron repültünk volna Németországba hárman 18 évesek.

Ha olyan országba repulsz ahol a nyelvet kicsit is beszéled, akkor sima a történet.

2020. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Angolt beszélem annyira hogy megértéssem magam, az is jó nem?
2020. jún. 20. 15:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Tökéletes.

Igaz, hogy nem egyedül de én 2015-ben voltam először Írországban, akkor voltam 13 éves, angolul épphogy tudtam, erre elküldtek vásárolni..

De végül elboldogultam 😊

2020. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Ryanairt nem használtam még, de azért ha egy ekkora cég adja hozzá a nevét, akkor nem lehet vele nagy baj.

Bookingon közel száz alkalommal foglaltunk már, soha semmi gond nem volt velük, valóban azt kaptuk, amiért fizettünk, külföldön és belföldön is.

2020. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Privátra nem válaszolok. Ne haragudj kedves kérdező, de ha itt kell olyanokat megkérdezned, hogy a szállásra hogy jutsz el a reptérről, ráadásul így globálisan, nem is egy adott hely esetében, akkor nem ártana még egyszer átgondolni ezt az önállósdit. Hogy akarsz megszervezni egy egész utazást foglalásokkal, programokkal, mindennel, ha már abban elakadsz, hogy a keresőt használd?

Vagy kérj segítséget a szüleidtől vagy olvasgass cikkeket (sokan írnak hasznos tanácsokat, tippeket, pl Utazómajom, Travellina), böngéssz, keresd a lehetőségeket. De ne azt várd, hogy itt majd kikeresnek neked valamit konkrétan. Ha azt akarod, hogy más keressen, szervezzen helyetted, válasszatok ki egy szimpatikus utazási irodát.

2020. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az utazás, ide-oda eljutás részét mindig a Google térképen néztem. Beírtam az indulás és az érkezés helyét, ott kiadta az utazási lehetőségeket és utána rákerestem külön, hogy az adott busz/vonat stb. mikor és pontosan honnan megy.
2020. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Plusz nekem a Rome2rio alkalmazás vált be nagyon.
2020. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#6 nem szervezést kértem, csak egy kérdés volt
2020. jún. 20. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!