Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliába szeretnék menni...

Mirrke kérdése:

Angliába szeretnék menni dolgozni, mint idősgondozó és találtam egy közvetítő céget, Amadea néven. Van-e valakinek tapasztala velük? Megbízható-e a cég?

Figyelt kérdés

Azt írják, hogy munkavállalóknak ingyenes. Szimpatikus, amiket a holnapon írnak. Csak nagyon kíváncsi lennék személyes tapasztalatokra.

Itt található a honlapjuk: [link]



2015. jún. 29. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja értem, szóval te csak itt reklámozod a céget.
2015. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ingyenes. Ezt jogszabály írja elő és nem azért van, mert hű de rendes a cég. Egyébként meg mindenkinek csak azt tudom javasolni, hogy közvetlenül keresse meg a cégeket és semmiképp ne kezdjen munkaközvetítőkkel.

Ezek a közvetítők nyilván a legrosszabb helyre küldik a pácienst. Olyan cégeknek, akik máshonnan nem tudnak munkaerőt szerezni, ezért a gyámoltalan, megvezetett munkaerőre alapoznak.

2015. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez nem valodi ceg. Fel kell oket jelenteni. Csalok.
2017. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!