Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy külföldi út?

Mennyibe kerül egy külföldi út?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Több mint egy éve van barátnőm, és megelégeltem a városi strandokat meg az ilyen fos semmirevaló helyeket.

Külföldi nyaralást tervezek a jövő nyárra.

Melyek azok a helyek, amik megfizethetők repülőjegyben (esetleg autóval) valamint ott tartózkodásban is?

Mindenképpen egy kikapcsolódós, strandolós, meleg, henyészős helyet gondoltam, tehát ne egy New York legyen, gondolom értitek :)

Ilyenekre gondoltam, hogy

Kuba

Dominika

Maldív szigetek

Horvát tengerpart (ezt tudom hogy nem kell egy vagyon oda)

Nyilván nem tudom ezek milyen árban vannak, csak a stílust adtam meg, hogy milyen helyre vágyunk

21 vagyok, barátnőm 20 ha ez számít esetleg :) És nagyoonköszi ha segít valaki.

Lehetőleg picit részletesen írjátok le az árakat a repülőúttal kezdve légyszi 😌


2020. aug. 15. 23:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%

A szállásról rálátás legyen a tengerre, az a legfontosabb. Legalább 20 nap. Program nem igazán érdekel minket, nem célzottan megyünk pl egy koncertre. Nem tudunk vezetni, sofőrünk van, de igen, ragaszkodunk a repüléshez. A mennyi költésnél legyen annyi kb hogy 600-700 ból meglegyen kettőnknek. Az hogy mikor az mindegy, amikor nincs teletömve emberrel minden cm2. Mihez ragaszkodunk? A Tengerhez, fürdőzéshez, napsütéshez. És ezekről nem is mondunk le. Kb ennyi. (Mondjuk ha olyan a hely akkor a pálmafák nagyon faszák azért😁) Színvonalasabb szállás sem árt ahogy mondtam, a tengerre rálátó. Az nem baj ha sétálni kell.

Biztos mennénk étterembe is, inkább ugy mondanám, nem sokszor fogunk főzni.

2020. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Elfelejtettél átlépni a másik felhasználódba... Sofőrös kamus. :D
2020. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%

Meg ha már elutazik az ember valami különlegesebb helyre, akkor ne borsófőzeléket vagy paprikás krumplit együnk már minden nap.. azokat az embereket meg sem tudom érteni..

Ha van pénz ajudira, legyen pénzed a szervízre is.

2020. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%

Miért lennék kamus? Új felhasználót csináltam mert amin a másik van már nem él az email cím. De attól a kérdés ugyanúgy fennál :) A sofőrt pedig úgy értsd, hogy van egy nagyon jó barátunk, aki bárhova elvisz minket, ahová csak szeretnénk. Persze nem ingyen.

Barátság, ismerős a szó? 😄

2020. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Voltam én már olasz tengerparton három hétig úgy, hogy az egész nem került ötven ezerbe és ugyanennyi ideig Ausztráliában ennek a feléért.

21/L"


Tehát Ausztráliában, 3 hétre, 25 ezer Ft-ból.


Ide mindenki hazudozni jár?!

2020. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatod, hogy mit csinált valójában😁
2020. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#15

Nincs ebben hazugság. Egy levelezőtársam ausztrál és másfél év után meghívott magukhoz, így nekem tényleg csak a repülőjegyeket kellett fizetnem, ahol pedig szimplán szerencsés voltam, mert besegített egy ott dolgozó ismerős. Ennyi.

21/L

2020. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Besegített.. de a repjegy ára annyi amennyi, ott nincs olyan, hogy jóba vagy és olcsó vagy ingyenes. Ennyi erővel te jóba vagy a gáz szolgáltatóval, és neked nem kell gázszámlát fizetni.
2020. aug. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%
#18 szerintem légitársasági alkalmazott adott neki azokból a jegyekből, amiket a munkáltatótól kap, ott van, hogy csak az adót kell kifizetni, a teljes jegyet nem. Hátránya, hogy ezek általában standby jegyek (üres helyek függvényében férsz fel), de az ott dolgozó ismerős általában tudja, melyek a nem teltházas járatok, és így, hogy ismerősnél alszik (tehát a szállásfoglalást nem kell egy bizonytalan idejű utazáshoz igazítani) teljesen hihető. Mondjuk elég ritka, hogy valakinek így összejön a légitársasági ismerős meg az Ausztráliában élő is, de hát a lottó ötöst is van, aki megnyeri.
2020. aug. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szép mesék vannak itt.

A légitársaságok alkalmazottjai NEM osztogathatják az ingyenjegyeket semmi néven nevezett ismerősnek!!


Itt írnak erről a 8-as pont alatt.

[link]

2020. aug. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!