Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » India, Fülöp-Szigetek, Indonéz...

India, Fülöp-Szigetek, Indonézia. Valóban ilyen rossz emberek lakják ezen országokat? Top 15 legveszélyesebb ország? Dél-Afrikát még megértem, de ezt a hármat? Brazília is állítólag borzalmas!

Figyelt kérdés

2020. ápr. 23. 16:16
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 23. 16:17
 2/24 anonim ***** válasza:
27%
Általánosítás rulez! :-DD
2020. ápr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
27%
Első 100 helyen észak korea áll.
2020. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 nemaRendőrség ***** válasza:
25%

Indiában a nemi erőszak teljesen normális dolog, "arra vannak a nők".

Épp kakilsz az utcán, leguggol melletted egy nő hogy ő is kakiljon az utcára, majd mikor végeztél megerőszakolod.

Ez abszurdnak hangzik számunkra, de ha már voltál ott, és kimentél a turista részről akkor nem furább mint kávét főzni

2020. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

dél-Afrikát megérted? Ha tudnád, hogy a többi,főleg közép-Afrikai országokban elképzelhetetlen borzalom, amit ott művelnek. Nem csak nőkkel, lislányokkal, hanem a fehér emberrel. Még akkor sem szabad bóklászni, ha ott dolgozol, mint magyar kiküldött, és az országukat építenéd. Hamar lincshangulat alakul ki, ha egyedül vagy.


De még ettől is van veszélyesebb hely néhány ezer kilóméterrel keletebbre. Ott senkivel nem szaroznak, még a saját anyjukkal, gyerekükkel sem.

2020. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Én nemrég voltam Manilában, és nagyon-nagyon kedves, nyitott és barátságos emberekkel találkoztam ott.


Mindenhol vannak mindenféle emberek.

2020. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Indonézia - Muszlim állam. Vannak félreeső szigetek meg helyek a dzsungelban ami fölött az államnak semmi hatalma nincs. Oda nem jó betévedni.


Fülöp-Szigetek: Egy elmebeteg őrült diktátor garázdálkodik, jobb elkerülni mert ki tudja mikor rág be a turistákra.


India: Túlnépesedett állam jelentős muszlim kisebbséggel. Nőknek nem ajánlott.

2020. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Van egyáltalán olyan ország a Földön, ami akár csak kicsit is egzotikusabb, mint az unalomig ismert Európa/Észak-Amerika, de ahol nem történnek a fent leírt borzalmak?


Van ilyen egyáltalán??? :DDD


(Japán és Kína mellett.)

2020. ápr. 23. 18:23
 9/24 anonim ***** válasza:
27%
Azért veszélyesség szempontjából nem kell lenézni Magyarországot sem. Külföldön még sehol nem fogtak rám fegyvert, nem szúrtak meg, vagy vertek péppé ok nélkül. Itthon kb erről szólt a gyerekkorom. Szóval az, hogy mi veszélyes az mindig viszonylagos. Ahol persze csóróság van, vagy muszlim radikálisok vannak, ott kerülhetsz bajba. De ha nem vagy hülye, meg tájékozódsz arról a helyről ahová mész, akkor azért minimalizálni lehet a kockázatot. Ha meg az turista-gettókba mész ott a legrosszabb ami történhet, hogy kirabolnak.
2020. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

India voltam, nincs gond a biztonsaggal ha nem keresed a bajt, noket egyedul sem gaz de esszel

Indonezia: voltam, mindenhoo total biztonsagos akar egyedul nokent is

Fulopok: nem voltam de az is biztonsagos kiveve talan Mindano es a sulu szigetvilag

Azsia nagyresze bekes biztonsagos hely

En Afrikaban es Latin Amerikaban is teljesen biztonsagban ereztem magamat.

Ez mar nem mondhato el Magyarorszagrol.

2020. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!