Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van itt valaki aki látta az...

Van itt valaki aki látta az Északi fényt az Aurora Borealist? Ha igen akkor pontosan hol? Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés

2020. jan. 18. 18:19
 1/2 anonim válasza:
100%

Nem tudom, hogy ebben az esetben is használható-e az Aurora Borealis - északi fény elnevezés, vagy más ilyenkor a terminus, de láttam egyszer hasonló jelenséget az itthoni égbolton.


Szép volt, zöld és sárga, legalábbis igy emlékszem rá. Hogy mennyi ideig tartott, azt nem tudom, már nagyon régen volt, talán 15 éve

2020. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokszor volt már hozzá szerencsém :) de minden alkalommal olyan hatással van rám, mintha akkor látnám először, nem lehet megunni. Fantasztikus élmény, szerintem egyszer mindenkinek látnia kellene!

Izlandon és Finnországban láttam már, az izlandiak sokkal erőteljesebbek, színesebbek voltak (és többször volt aktivitás is abban az időszakban) tény hogy Finnországnak a déli részén voltam, északon, Lappföldön valószínűleg szintén erősebben látszik.

2020. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!