Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Cubába nyaralás?

Cubába nyaralás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőre szeretnénk Cubába menni nyaralni a családdal:) az lenne a kérdésem, hogy aki már volt mi a véleménye róla? Tapasztalata? Milyen az àr-érték arány a szállásoknál?😃



2021. jan. 19. 12:45
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Két éve voltam 13 napot,azért vannak szerintem jobb helyek is. Nem jössz ki olcsóbban, mint Spanyolországban vagy a Kanári-szigeteken. Nekem olyan volt, mit a Balaton 1986-ban, főleg a lehúzás. Az átlag emberek nem tudom, hova jártak strandra vagy szórakozni, alig találkoztam velük. Több szállodában voltam, Havannában és Varaderoban is. Internet feltöltőkártyaszerű, de csak ahol wifi van. Varaderoban csak a személyzet kubai, gyakorlatilag mindegy hol nyaralsz, ha oda mész, ott csak turisták vannak. Este csinálnak műsort, aminek vége 11-kor és ennyi. Az éjszakai élet is kb. ilyen Havannában, nincsenek tömeges salsa helyek, amikor azt kértem, a taxistól vigyen ilyen helyre, hülyének nézett.Varaderoban egy elég jó szállodában voltam,levittek a strandra, hozta a pincér az ételt a strandon, lent volt bár is, de mosdó egy sem. Az emberek akikkel a boltokban, az utcán beszéltem kedvesek, normélisak,szegények és kizárólag spanyolul beszélnek.Én családdal nem mennék, üzleti úton voltam, na azért meg egyáltalán nem érdemes menni.
2021. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!