Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Világjárók !!! Mi az az első...

Világjárók !!! Mi az az első ország ahova utaztok , ha már vége ennek az egész őrületnek?

Figyelt kérdés
Nyilván lehet most is utazni. De én inkább arra vagyok kiváncsi , hogy akkor amikor tesztek nélkül esetleg már maszk nélkül ( bár ebben azért nem vagyok biztos ) lehet utazni . Tehát nyugodtabban , mint most , akkor mi az uticel ?

2021. jan. 26. 13:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

Hát, båszd meg, megírom a választ egy ilyen teljesen semleges és személyes preferenciát firtató kérdésre , erre le vagyok pontozva kommentàr nélkül. (1-es válaszoló vagyok.)


Elmentek a pîcsába, és nem utazgatni ...

2021. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Ausztrália.

Egy nagyon jó barátom meghívott magukhoz, és már minden el volt rendezve, amikor hirtelen az ország lezárta a határait és nem lehetett beutazni. Mivel baráthoz mennék, ezért bármikor szívesen látnak, szóval abban a pillanatban, hogy vége ennek az őrületnek, megyek is.


A vírus miatt így is négy utat kellett lemondanom, szóval pótolnivalóm van bőven. Február végén viszont megyek Dániába, szintén egy ismerőshöz, mert több lehetőségről most már nem vagyok hajlandó lemondani a semmiért.

2021. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem először nem túl messzire, nem távoli kontinensekre. Európában a legtöbb országban jártam már, de azért még akad néhány, ahol nem. Például a volt szovjet tagköztársaságok közül Fehéroroszország és Moldova is kimaradt teljesen, és alapvetően mindkettő érdekel nagyon. Ráadásul ezek akár kocsival is megjárhatók, repülőre sem kell feltétlenül ülni hozzá, ahol ki tudja, milyen korlátozások lesznek éppen, vagy mondjuk találnak a gépen egy fertőzöttet, és akkor mehet az összes utas két hét szigorú karanténba, mint most az ausztrál teniszbajnokságon sok teniszező. Gondolkodtam például egy Máramaros–Bukovina–Moldva–Moldova–Transznisztria–Odessza úton. De persze semmiképpen sem most, hanem amikor már jóval több oltott és jóval kevesebb fertőzött lesz mindenhol.
2021. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ősszel egy túrázós hét Észak-Olaszorszagban, Szlovéniában vagy Karintiában.
2021. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Júniusban mennék Kanadába 2 hétre.
2021. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Vegas, felteszem az összes megtakarított pénzem a pirosra, aztán sírok, hogy miért voltam ennyire hülye :D
2021. febr. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Ahogy vége ezeknek a korlátozásoknak bepótolom az elmaradt utazásokat. (kanada, spanyolország)
2021. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!