Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mikor és melyik a legjobb...

Mikor és melyik a legjobb előre megszervezett csoportos vagy pár emberes út amit érdemes előre lefoglalni ha be akarom járni egész Norvégiát?

Figyelt kérdés

Mivel érdemes oda kiutazni?

vannak - e ilyen utazó közösségek magánszemélyek vagy utazási iroda melyik a legjobb erre a célra? hol érdemes ilyen szervezett utat foglalni?

kb mennyibe kerülne?

ha esetleg nem szervezett akkor mivel érdmes menni vonattal repülő stb?


2016. aug. 15. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne kérdezd meg 2x ugyanazt, mert törölni fogják a kérdésedet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__8024637-norveg..


Azért nem érkezett rá válasz, mert nem tudunk válaszolni.


Na jó, azért beírtam a keresőbe, hogy Norvégia, szervezett utazás és a következőt dobta ki - itt talán találsz kedvedre valót...

[link]

2016. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az a kérdés, hogy meg tudsz-e szervezni egy ilyen utat. Őszintén szólva (a kérdésedből kiindulva) nem vagyok benne biztos. De ha be akarod járni az egész országot, akkor inkább magadnak kell megszervezni.

Azt tudod, hogy Norvégia elképesztően drága? Nyilván az út ára attól is függ, hogy mennyi időre mész, bár szerintem ha már elutazol, nem érdemes túl rövid időre menni. De arra számíts, hogy nagyon sokba fog kerülni minden.

2016. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindennképpen nyári időszakban érdemes utazni, mert

1.) kellemesebb az idő, lehet a magasabban fekvő területeken túrázni, kirándulni, hegyet mászni,

2.) tovább van világos adott napon, többet látsz az ottartózkodásod alatt az országból,

3.) láthatsz sarki fényt.


Van kismillió utazós blog, azokból ihletet meríthetsz, ill. az utazási irodák kinálatában a szervezett körutakat is "lekoppinthatod".

Szóval kiindulási alapnak nem rosszak, ugyanakkor igényeid és pénztárcád szerint módosíthatod.


Egyéni utazók útjairól itt vannak beszámolók, hasznos tanácsok, keress rá a #Norvégiára ebben az fb. csoportban (ha tagnak jelentkezel, akkor láthatod a bejegyzéseket)

[link]


Ha útitársat keresel:

[link]


Ha még nem voltál, sok sikert!


P.S.: Van sok youtube video angolul, németül azok között is keresgélhetsz.

2018. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!