Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha este 8 után mennék haza...

Ha este 8 után mennék haza ezért kaphatok büntetést?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok ez elég bénán lett megfogalmazva. Illetve nem tudtam melyik témakörbe tegyem, de ez most lényegtelen.


Az lenne a kérdés, hogy én a gyerekemmel haza szeretnék jönni éjjel, a kijárási tilalom után.

Nekem van papírom munka végett, de a gyerekemnek nincs.

Hazamennem muszáj, és a gyerekemet nem fogom egyedül haza engedni, és nem fogom engedni, hogy nélkülem töltsön 4 napot.


2 házunk van egymástól 200 km-re.

Nekem onnan ahol dolgozom muszáj haza mennem és nem szeretném, hogy 200 km-re (ahol ismerősünk sincs) legyen ott a gyerek, ez felelőtlenség lenne!



Ezért megbüntethet a rendőr?



2021. ápr. 3. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor oldd meg, hogy el tudjatok indulni délután, ennyi.
2021. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Akkor old meg, hogy el tudjatok indulni délután" :D

Ne haragudj de ezen nevettem.

Én este 7ig dolgozom:)

2021. ápr. 4. 13:04
 13/14 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben én vagy előreküldeném a gyereket még nappal, esetleg egy ismerős várhatja az állomáson (ha jól értem a célállomáson vannak), vagy másnap jönne utánam, amikor szintén egy ismerős, vagy én várom az állomáson. Így csak egy napot kell egyedül lennie a biztonságos lakásban. Félúton is találkozhattok, visszautazhatsz az átszállási pontra.

Sőt, ha más nem indokolja az utazást, négy napot is kibír egyedül. Hívja át egy barátnőjét, akiben megbízol.

Szerintem ez tipikusan az a helyzet, amikor a 14 éves tanulhat egy kis önállóságot, de megértem azt is, ha rossz környéken kell âtutazni, a lányod meg szemmel láthatóan sebezhető, emiatt nem akarod engedni. Ekkor a fentiek közül válogatnék.

2021. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!🤗
2021. ápr. 5. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!