Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik legszebb hely, a...

Melyik legszebb hely, a világon ahol életedben voltál?

Figyelt kérdés

Ami híresebb, tehát tudjuk, hol van, ne ilyen kis kösséeket írjatok, léyszíves, hanem nayobb orszáokat, városokat, és miért olyan szép szerinted, amit mindenképpen kell látnia az embernek, annyira szép.

Nekem a legszebb volt Egyiptomban a sivatagban, és óriási vhiar volt, azt mondták, hog ott vagy tíz évenem esett eső.


2010. aug. 21. 08:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Lengyelország "legalsó" része, pontos helyet nem tudok írni, Krakkóba mentünk, de nem az volt a legszebb, hanem az oda vezető út! A Tátra, a fenyők, a kis házikók, a gyönyörű zöld fű, az a dimbes-dombos táj, amin a busz haladt!! Fú, az nagyon tetszett, sose láttam annál szebbet!
2010. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Görögország(L)bármelyik része.
2010. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Görögországban Santorini, Olaszországban az Amalfi-part, Franciaországban az egész Cote d'Azur. Ezeket nem szabad kihagyni!
2010. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Egyszer apummal megmasztuk a Nagy Pietrosu csucsot(2303m) a Keleti Karpatokban, a Radnai Havasokban es hat gyonyoru idot fogtunk ki, ezert vegig lehetett latni az egesz Keleti Karpatokat es belatszott fel Erdely. Gyonyoru latvany.
2010. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Görögország- Meteorák.

Horvátország- Rabac- Brioni szigetek

2010. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Erdély- Békási-szoros
2010. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
45%
Magyarország.És ezalatt az ezeréves Magyarországot értem.
2010. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Azori-szigetek.
2010. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
100%

Hm..ez egyszerű kérdés!

Magyarország minden része kivéve ahol a fogalmazzak szépen,ahol a romák laknak!Azt a rész nem tetszik de a Balaton,a sátoraljaújhelyi túrák és hegyek...Tisza part Dombrádnál vagy a tokaji híd ahol a Tiszába folyik a Bodrog!Ezek mind mind szép helyek!Kis ország vagyunk de akkor is számomra ez a legszebb hely ahol jártam! :D

2010. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Kelet-Szlovákia domb-hegyvidéke (kassa,Rozsnyó környéke)
2010. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!