Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik legszebb hely, a...

Melyik legszebb hely, a világon ahol életedben voltál?

Figyelt kérdés

Ami híresebb, tehát tudjuk, hol van, ne ilyen kis kösséeket írjatok, léyszíves, hanem nayobb orszáokat, városokat, és miért olyan szép szerinted, amit mindenképpen kell látnia az embernek, annyira szép.

Nekem a legszebb volt Egyiptomban a sivatagban, és óriási vhiar volt, azt mondták, hog ott vagy tíz évenem esett eső.


2010. aug. 21. 08:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Egyiptom, Hurgahada (Makadi-öböl), csodálatos tengeri korall-világ
2010. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Erdély!!!!
2010. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Arizóna
2010. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 lilaogre ***** válasza:
Málta 3 szigetből áll: Málta a legnagyobb, Gozo, és a legkisebb Comino. Comino-n található a Blue Lagoon, ahol olyan kristály tiszta a víz, amilyet még se előtte, se azóta nem láttam. Oda menj el, azzal nem hibázol.
2010. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Kimegyek az erkélyre, a lábam alatt a Csendes-Óceán öble, jobbra egy erdő... Vancouver, Beach Avenue.
2010. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Püspökszentlászló.


Sokan azt sem tudják merre van, bezzeg hurghadát tudják.. :(


annyi gyönyörű hely van Itthon is, majd ha már úgy érzem, mindent láttam Magyarországon, elmegyek külföldre is :)

2010. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a Körösök Völgyét. (Fekete-Körös, Fehér-Körös, Sebes-Körös, Kettős-Körös stb.)
2010. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nem voltam de new york


Amugy budapest. És ahol élek

2019. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!