Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Előre leszögezem nem irigységb...

Előre leszögezem nem irigységből kérdezem,utazómajom miből finanszírozza az utazásait,utazás mint munka csinálja vagy dolgozik és utazik?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 20:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
14%

Egy jó egyetemi szakmát végzet (mérnök,orvos,prosszesszor stb)

Vagy egyszerű bűnöző,aki pl strici,vannak emberei,drogdíller,vagy maffia vezető

2021. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Szoftverfejlesztő, szóval megfizetik.


[link]


Illetve minden oldalára kikerülő ajánlat linkjében benne van az ő hivatkozási kódja, amiért minden foglalás után jutalékot kap.

2021. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 D. Brasco ***** válasza:
59%
Szponzorok
2021. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2/


De ez egy csaj az utazó majom meg fickó bár biztos itt is le vannak írva praktikák

2021. máj. 8. 21:51
 5/11 A kérdező kommentje:

2/


Ja,hogy csak egy csaj írt róla a blogján már értem

2021. máj. 8. 21:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Bement egy vihogós rádióba, és ott elmesélte, hogy ő mekkora utazási szakértő. (Sosem volt az, de véletlenül bekerült egy zárt csoportba, ahol nálánál okosabbaktól ellesett néhány trükköt, és kapott egy tippet repjegyről .... 30 dollárért New Yorkba).


Nos, ezt rögtön elmesélte a vihogósoknak, de arról megfeledkezett, hogy megemlítse, ő egy csicska, egy senki volt az adott ügyben. Csak ott volt és hallotta éppen.

Mivel ezeket a rádióműsorokat buta emberek csinálják rendkívül sok másik buta birkának, azonnal szárnyra is kapott a hír.

A Bryan életében pontosan rekonstruálható a sztori, amikor egy senki hirtelen valaki lesz. Nos, épp ez játszódott le a magyar valóságban is.

majom összeszedett annyi követőt, hogy kedvére írhatott ki bármit, a sok facebookbirka lájkolta.

Ebből épített egy üzleti modellt. A modell rendkívül egyszerű.

- Sose mondd el, hogy alapvető google keresésekkel BÁRMIT megtalálsz.

- Mindig színes képekkel illusztráld a hülyeségedet.

- Legyél rövid, lényegre törő. A birkák nem értik az összetett mondatokat.

- Futtass egy azuon keresést vagy vegyél át fly4free híreket, mint sajátot, de sose jelöld meg a forrást.

- Hirdesd, hogy te vagy az egyetlen, és igaz.

- Köss szerződést orbanrachellel, vagy akár az ördöggel is. Csakis a profit számít. A birkák annyira sötétek, hogy ezt is beveszik.

- Év végén szedd ki a százmillás profitot.

- Tudd, hogy a magyar birkák újratermelődnek.

- Utazz kedvedre, és röhögj a képükbe.

2021. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6/


Hát gondolom nem pont így volt :)

2021. máj. 21. 12:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Okés, te zseni vagy. Viszont kettőnk közül te kimaradtál ebből.
2021. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6 Mit ártott neked, vagy bármelyik követőjének? Ha én egy posztjából kattintok a wizz aires repjegyre amit megveszek, azzal mivel lesz nekem rosszabb? Ha ő ebből profitál, akkor egészségére. Mindenesetre nem engem húz le vele. Nem érzem magam birkának tőle. Szóval engem hidegen hagy miután kap 100 millás profitot.

Kb annyit ért a hozzászólásod, mintha én ide beírnám, hogy irigy vagy, mert nem neked jött össze, ami neki.

2021. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

#9


Ertheto a valasza. Nem igazan dolgozott meg repulo tarsasagnal vagy hotelbe, ugye? Nyilvan nem.


Ebben tokeletesen igaza van, hogy on ettol nem lesz birka es nem is magat huzza le, ha lefoglalaja azt a WizzAir jegyet az oldalan. Ne is erdekelje amugy, mert ez nem az on dolga. A Wizzair viszont kifizeti azt a penzt neki, (x %-ot) amiert ont behozta foglalokent. (Wizzair orul mert eladta a szeket, on meg megkapta az olcso jegyet. Juheee) Ezzel se kell foglalkoznia vegul is. Nem onre tartozik.


On akkor fogja ezt a kulonbseget erezni vasarlokent, foglalokent ha valami kerese, vagy problemaja van kozvetlenul a rep tarsasag fele es nem ont teszik prioritasba, hanem azt a masik illetot aki esetleg egyenesbe foglalt a Wizairrel, kihagyva az utazomajmot vagy akarmelyik ceget akik penzt kap a foglalasok utan- mint harmadik fel.


O lesz az aki kap egy upgraded pl vagy mas olyan szolgaltatast ingyen amint on nem valo szinu! 2 kilo tulsuly? - magaval ezt meg fogjak fizzeteteni de nem feltetlen azzal aki egy picit dragabban egyenesbe foglalt.


Ugyanaez a szitu a booking.co -nal Trivagonal, Skyscannernel is aki oket reklamozzak. Olcso, kenyelmes, minden egy helyen de nem sok ertek van mogotte. Magara kerul a sor, "MAJD" alapon. Nem kivanom, de ha benne lesz ebbe a szituba, tudja miert van.


Van akinek a pap van akinek a paplan.


2, Nekem konkretan semmi problemam nincsen ezzel a platformmal. Hallottam rola de soha nem hasznaltam. Nincs is szandekomban. Nyilvan mindnekinek van lehetosege, hogy csinaljon egy ilyen oldalt es epitse a kapcsolatok, penzt csinaljon. O nagyon okosan megcsinlta ezt, az itthona marketre trendre epulve. En a szkmambol kifolyolag meg ha fizetnenek se foglalnek egy 3ik feltol mert az olcso jegyen, szoban kivul mast nem igazan kapok.

2022. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!