Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Túrázáshoz ideális egy ilyen...

Túrázáshoz ideális egy ilyen nadrág?

Figyelt kérdés

Hirtelen ötlettől vezérelve ma délután mennék túrázni, de hétvégén is voltam, így nem tiszta a túrázásra vett holmim, csak egy ilyen sport leggingsem van azon kívül, amibe tudnék menni, sima picit hosszabb kapucnis pulcsival, alá pólóval gondoltam. Mennyire szokás ilyen nadrágba menni? Igazából csak ilyen kényelmes 15 max. 20 kilométer a cél.


[link]


2021. máj. 31. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most már délután van, talán már késő. Egyáltalán nem ideális.

Ettől függetlenül lehet, egyszer elmegy. Meg hát túrázás és túrázás között is van eltérés, és a távolság csak egy dolog.

2021. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szalkihuzodas, beleizzadas... Egy farmer ehhez kepest tokeletes.
2021. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Normális út volt szerencsére végig, így nem húzta ki semmi a szálát és climalite nadrág volt, így jól szellőzőtt, de azért azóta pótoltam és vettem pluszba egy túra szettet, hogy még egyszer ne járjak így. :)
2021. jún. 5. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Terepfutók is járnak hasonlókban, szóval nem történik semmi, ha ilyenben túrázol. Csak te a kérdésben azt írtad, ideális-e. Nem az.

A terep futáskor, túrázáskor is ugyanaz, de más kell az egyikhez, más a másikhoz.

Jól tetted, hogy vettél túranadrágot. Arra az a legjellemzőbb, hogy nem túl szoros, nem túl laza, szellőzése jó, nem ázik át esőben. Övvel lehet viselni, és sok zseb van rajta, térdén megerősítés.

2021. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!