Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 20-22 hetesen egzotikus...

20-22 hetesen egzotikus tengerpart?

Figyelt kérdés

Seychelle-szigetekre szeretnénk szeptember végén elutazni. Akkor leszek 20-22 hetes. Valaki járt már ott esetleg várandósan?

Mikre jó figyelni egy ilyen út alatt?


2021. jún. 8. 09:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%
Én ugyan nem terhesen voltam, de nem volt semmi gond a higiéniával és a biztonsággal. De amikor mi mentünk, egy átszállással, konkrétan 24 órán át utaztunk. Terhesen fogod ezt bírni? Nekünk fiatalon egészségesen is megterhelő volt, csak vonszoltuk magunkat mire a szállodába értünk, és azonnal bedőltünk az ágyba, nem emlékszem meddig aludtunk, de kikészültünk nagyon.
2021. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

10-es! Hogy tudsz ennyire szívtelenül és ennyire keseredetten élni? Szörnyű lehet az életed így! Nagyon sajnállak, de tényleg! Ahogy írogatsz itt nekem ismeretlenül, annyi jön le pont, hogy tuti se kutyád, se macskád és lehet ide-oda repkedtél, de tuti egyedül! Emberségből és jóindulatból 0 vagy ez egyértelmű!


Köszönöm a többi hozzászólást!

Keresünk most valami szép helyet Európában és majd jövőre bepótoljuk ezt a helyet. :)

2021. jún. 8. 15:59
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, 1-es vagyok. :-)

Én is azt mondom, idénre ezt engedjétek el. Járvány van, az egészségügyi személyzet mindenütt leterhelt. Ha történik valami váratlan, nem biztos, hogy lesz kapacitás az ellátásodra, elvesztheted a babád. Ennyit nem ér.

Sey gyönyörű, minden szigete egy csoda, a lakosok nagyon kedvesek és segítőkészek. Én is azt mondom, nem szabad kihagyni, de törekedni kell a legkevesebb kockázatra. Ez most nem az a helyzet.

2021. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!