Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeretitek/szerettétek a...

Szeretitek/szerettétek a nyári táborokat?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 13:38
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert szeretem, ha vannak szervezett programok (saját magam nem nagyon szeretek szervezni).
Igen, a jó társaság miatt.
Nem, mert nem szeretem a kötöttségeket (időpontban kötelező felkelés, gyerektáborokban lefekvés is, kötelező programok), amik egy táborban vannak.
Egyéb, leírom.
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én utáltam, mert mindig korán volt a vacsora, és mire ágyba kerültünk, már korgott a gyomrom az éhségtől. Meg úgy általában pocsék és kevés volt a kaja, pedig elég kisétkű voltam. Tény, hogy a nyolcvanas években voltam gyerek, nem most. Most már talán jobban odateszik magukat a szervezők. A reggeli szobaszemléket is rühelltem, nem is annyira magát a szemlét, hanem azt a mániás megfelelési kényszert és versenyszellemet, ami a többi gyereket arra késztette, hogy már hajnalban ezerrel pakoljanak, és engem is ezzel csesztessenek. Belőlem ezek mindig hiányoztak.
2021. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem nagyon jártam táborba, egyszer-kétszer voltam, azok köuül csak az egyik volt jó, de az nagyon.
2021. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
*közül
2021. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a társaság volt kulcsfontosságú, ennek megfelelően volt olyan is, ahol nem szerettem lenni , ha a kevésbé jó arc évfolyamtársakkal kerültem össze. De ma már mondhatom, hogy a természetjárás szeretetét szüleim mellett ezek az erdei iskolák is erősítették bennem, hiába voltak szép elázások, sárba ragadások, patakbaesések. A koszt... na az nem volt nagy élmény többnyire.
2021. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam gyerekkoromban egy tiszalöki táborban az öcsémmel, akiért 1 nap múlva jönnie kellett anyunak, mert kötőhártyája lett, én ottmaradtam és nem igazán tetszett. Főleg ezek a kötelező sorversenyek, meg hasonló "csapatépítő" szarok. Első és utolsó táborom volt.
2021. jún. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen, egyik táboron a volt kedvenc tanárommal voltam, az egészet vele töltöttem kb, csak az zavart hogy megették egy zacskó ragcsámat valami köcsög gyerekek. Második táboromon pedig rettegve indultam el, azt hittem senkit nem ismerek majd de kettő gyerek ismeros volt a suliból, nagyon közel kerültem hozzájuk és ez mellett irtó sok embert megismertem és nagyon sok ember a barátom lett. Egy fiúm is lett onnan akivel kb egy évet kavartunk majd legjobb barátokká váltunk, csak sajna mindenkivel eltávolodtam, viszont van aki elsőként ismer meg a mai napig lelkesen onnan. Olyan jól sikerült az egész, hogy irigy lett az egész suli, mivel az iskolánkból összesen 3 ember mehetett el és én köztük voltam, végig hallgathattam hogy még ők is hallottak róla mert az egyik tanár velünk volt és mesélt mindenkinek + az egyik gyerek aki volt sok mindent mesélt az osztályoknak. Kb két éven át a tábor volt a téma, le tudták volna tépni a diákok a Szelidi-tó pólomat, amit ott kaptam ( Dunapataj).😂😁


Viszont van rossz is, az első táborom kb másodikból, az igazi első de úgy kezelem mintha sosem lett volna. Eltort a térdem, nem engedték haza vele, terrorizáltak a tabor vezetők és a gyerekek nagy része és nyomott volt az egész hangulata. Sírtam minden este és alig vártam hogy hazajöjjek.

2022. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!