Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Túl vagytok az idei nyaraláson?

Túl vagytok az idei nyaraláson?

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 15:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Idén kimaradt a nyaralás
Még tart a nyaralás
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Félig. Egy hetet voltunk, még egy hét lesz szeptemberben, ha addig nem zár be minden megint.
2021. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Kettőn igen, jövő héten megyek a harmadikra.
2021. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Mindkettőn.
2021. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem, idén még nem jutottsm rl sehova. Elvileg 2 hét múlva megyek, már ha addig eloltják ott a tüzet :S
2021. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
A mai az utolsó nap, de már tervezgetem a hétvégi elszabadulásokat :)
2021. aug. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%

Életstílus kérdése.

Júniustól kezdve háromszor nyaraltam három hetet a tengernél, a jövő héten megint megyünk, szeptemberben ismét.

Nem is tudom, túl, vagy előtte lennénk.

A mi fogalmaink szerint tényleg értékelhetetlen a kérdésed. Évente EGYSZER nyaralni?????

2021. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

6, Lehet, hogy neked hihetetlen a dolog, de az átlagember dolgozik.

És az átlagembernek kettő, azaz kettő hét összefüggő szabi jut nyáron jó esetben, ahogy arról a megfelelő törvény rendelkezik.

2021. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem én vagyok #6-os, de sok barátom él így. ahogy #6 is írta, életstílus és felfogás kérdése is, hogy valaki beéri azzal, hogy egész évben gürcöl és csak egyszer két hétre megy el nyaralni, vagy inkább egész évben nyaral és közben néha dolgozik.

ez persze nehezebben kivitelezhető, ha valaki heti 5 nap napi 8 órában munkahelyen dolgozik, pláne rossz fizetésért, amiből még nehezebb utazni. de még ilyenből is ismerek olyat, aki minden hétvégét külföldön tölt, mert neki fontos az utazás.


úgy mondjuk sokkal könnyebben kivitelezhető, ha olyan dolgot csinál az ember, amit szabadon tud beosztani, vagy bárhonnan tud dolgozni.

erről mondjuk barátnőmmel is sokat vitatkoztunk, hogy vajon jobb-e otthon csak a munkával foglalkozni, hogy aztán a szabadságot teljes egészében zavartalanul kiélvezhesd, vagy az jobb érzés, hogy ugyan dolgozol a hosszabb "szabadságod" alatt is, viszont mindenért kárpótol, hogy munka után nem haza buszozol a munkahelyedről, hogy otthon punnyadj, hanem kifekszel a tengerpartra és élvezed a nyaralásodat.


ha meg nem életed munkáját végzed és karriert építesz, hanem "bármit, amiből meg lehet élni", azt akár külföldön is csinálhatod. ismerek egy rakás embert, aki pont ugyanolyan vacak állásban dolgozik pincérként, szakácsként, raktárosként, burkolóként, vagy akármi más segédmunkásként, de akár jóval komolyabb állásban is, mint itthon tudna. viszont olyan helyen csinálja, ahol sokkal többet fizetnek érte neki és amikor szabad napja van, akkor az Alpok hegyeit, a tengerpartot, a trópusi erdőket, vagy egyéb számára érdekes látványosságokat élvezhet. ha pedig megunja azt, ahol épp dolgozik, vesz egy repjegyet és máshova utazik és ott keres egy hasonló állást magának.

2021. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Még talán megyünk Erdélybe.
2021. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!