Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha kimennék Kanadába. Ahol...

Ha kimennék Kanadába. Ahol legális a fű rekreációs használatra is, akkor ott egyből kiszolgálnának?

Figyelt kérdés
Ha igen, esetleg van valakinek tippje, hogy kettő embernek mennyi gramm elég egy picit beállni?

2021. aug. 17. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Kiszolgálnak, persze. Sőt, házhozszállítás is van, én már volt hogy a Pearson reptérre hozattam magamnak:) Bármelyik boltba bementek, szerintem 4 gramm a minimum, amit meg tudtok venni. De elmondanak mindent, segítenek.


De amúgy ha ilyen céljaid vannak akkor elég Hollandiáig menned. Ott tudsz venni a boltban előre tekert cigit is, elszívjátok és kész, ha tetszik, majd vesztek még egyet:)

2021. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Továbbiakat is szívesen fogadok!
2021. aug. 17. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lenne egyszerűbb itthon keresni egy dílert az ilyen hülyeségek kergetése helyett?


"kettő embernek mennyi gramm elég egy picit beállni?"


Lol, egy gramm rengeteg két kezdőnek. Abból 5-6 cigi kijön.

2021. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Továbbiakat is szívesen fogadok!

Megtehetném azt is, de félnék a rendőröktől. Semmi ötletem sincs, hogy hol kéne, hogy ne érezzék a füvet. Kéne-e valami rejtekhely, vagy nem. Nagyon paráznék 😅

2021. aug. 17. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Hollandiában egyre kevesebb helyen adnak el külföldieknek. Próbálják visszaszorítani a drogturizmust.
2021. aug. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég ha kimész Bécsbe, tele van fű automatákkal.

(Amik semmit sem kérdeznek, és 24 órában kiszolgálnak.)

2021. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!