Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Évente hányszor utaztok összesen?

Évente hányszor utaztok összesen?

Figyelt kérdés

Ebbe beletartozhat a minimum 2 napos utazás akár belföldön, akár külföldön. Pl wellness-hétvége, tengerparti nyaralás, városnézés, síelés, 2 vagy több napos kirándulás. (Ha mondjuk van egy hétvégi házatok pl. a Balatonnál, akkor azt ne számoljátok bele. )


Én eddig 8 ilyenen voltam május óta.



2021. szept. 28. 17:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Idén volt egy 16 napos tengerentúli, egy 9 napos török, meg egy 4 napos hosszú hétvége a környéken, most lesz még 11 nap máshol.
2021. szept. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Na hova mentetek ennyi idore? Es mi a kovetkezo uticel? 11#
2021. szept. 29. 00:20
 13/25 anonim ***** válasza:
iden Kolumbia volt tavasszal es nemreg Ecuador. A kovetkezo kora tavasszal lesz de hogy hova fogalmam sincs.
2021. szept. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Közel lakom a Balatonhoz, így nekem nem nagy szám egy-két-három hétre lemenni valami vízpart mellé. Pár napos belföldi vagy külföldi városnézéseket szoktam csinálni. Idén 3 ilyen volt.
2021. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nekem járvány előtt is változó volt, nem a száma, hanem a célja és a minősége fontos nekem. Általában inkább külföldön szoktam utazni, de elő szokott fordulni belföldön is.

Rövidebb 2-4 naposból általában több, akár 4-6 is volt egy évben, sőt néha 1 naposak is voltak, pl. egy buszon alvós Velencei karnevál, vagy Bécsi advent túra.

Hosszabb, 1-2 hetes utazásból általában 1-2-3 volt egy évben. Wellness hétvégézni nem annyira szeretek.

2021. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Országon belül a szüleimet havonta egyszer meglátogatom. A személyes találkozást nagyon fontosnak tartom..

Munkailag az idén még csak egyszer voltam Németországban 2 napot, de fix már októberben Franciaország 1 hétre.

2021. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem azoktól, akiknek belefér évente többször is 1-2 hetes, vagy 4-4,5 hetes és mellé még több utazás is évente, hogy hol dolgoztok vagy mivel foglalkoztok? Mert ennyi időre én nem is tudnék szabadságra menni...csak azért kérdezem, hogy miben érdemes gondolkodni annak, aki hasonló lehetőséget szeretne, tudni szeretném.
2021. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
@17 Nekem például éve óta több szabim van, mint a törvényileg szabályozott. Vagy tanácsadóként magamnak alkudtam ki 30-35-öt vagy a cég adott plusz pár napot, most épp 26-ból gazdálkodom. Sokat számít, hogy hogyan időzíted a szabikat, például egy nagypéntek-húsvét hétfő-május egy kombó adott években simán jelenthet 17 nap utazást 9 nap szabival, hasonlóan az október 23-november 1.
2021. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#17 hagyományos munkahelyen hosszú hétvégék, műszakcserék, extra munkáért extra szabik, túlórák lecsúsztatása, végső esetben akár fizetés nélküli szabadság.


ha lehet home office-ból is dolgozni, akkor akár meg is érheti, hogy elutazol hosszabb időre és bár nap közben dolgoznod kell, viszont a szüneteid és munka után egy tengerparton pihenhetsz a lakásod helyett.


sokan eleve olyan bárhonnan végezhető munkát keresnek, ami mellé belefér, hogy utazgatnak a világban. ismerek olyat, aki kocsit, lakást, mindent eladott és körbeutazza a világot, miközben távmunkában elvégzi a munkahelyi feladatait is.

2021. szept. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
17, sima allami szektor, 31 nap szabadsag amit akar egyben is kivehetek
2021. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!