Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Évente hányszor utaztok összesen?

Évente hányszor utaztok összesen?

Figyelt kérdés

Ebbe beletartozhat a minimum 2 napos utazás akár belföldön, akár külföldön. Pl wellness-hétvége, tengerparti nyaralás, városnézés, síelés, 2 vagy több napos kirándulás. (Ha mondjuk van egy hétvégi házatok pl. a Balatonnál, akkor azt ne számoljátok bele. )


Én eddig 8 ilyenen voltam május óta.



2021. szept. 28. 17:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Értem, köszönöm a válaszokat, azt hiszem munkahelyet kell váltanom, mert nekem nincs ilyenre lehetőségem jelenleg. Tervben is van:)


17 voltam

2021. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Valamennyi rugalmasságot a legtöbb munkahelyen ki lehet alkudni, még akkor is, ha addig nem volt szokásuk. Ha meg nagyon nem megy, akkor érdemes lehet váltani - főleg, ha amúgy is tervezted és lehetőséged is van rá.
2021. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Van ahol nem lehet, ilyen a kkv szektorban lévő vállalkozó főnök, aki szarrá dolgoztatná az alkalmazottait és szerinte azoknak nem kell szabadság, se táppénz, se semmi, dolgozanak csak míg bírnak, a szabit meg csak beírjuk papíron. Én is egy ilyen helyen dolgozom, de már meg is mondtam neki, hogy hamarosan búcsúzom, persze azt nem akarja, de ezt nem ő dönti el szerencsére:) alig várom.
2021. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod vele értetni, hogy jobban jár vele, ha közösen találhattok, kölcsönösen elfogadható megoldást, akkor meg tudod győzni. Sokkal nagyobb szívás neki mást találni helyetted, betanítani, bajlódni a hibáival, stb.


Persze sajnos vannak rövidlátó főnökök, akikkel nem lehet boldogulni. De azért egy próbát mindig megér. Főleg, ha már nincs veszíteni valód, mert úgyis elmennél, akkor szabadabban tárgyalhatsz - és ezzel akár jobb eredményt is érhetsz el!

2021. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az enyém a rövidlátó típus. Szerintem mindent elmond róla, hogy bár irodai munkám van, és laptop, internet meg telefon kell hogy végezni tudjam, de a covid alatt végig be kellett járnunk, fel sem merült a home office még részlegesen sem. Szerintem ez bemutatja, hogy milyen a mentalitása. Szerintem ha nem vahy itt, akkor nem dolgozol. Ideje lesz megszabadulni tőle, alig várom, hogy lássam a kapálózásá majd, mikor keresni kell valakit hirtelen. Amúgy is tervben van még a költözés is messzebbi helyre országon belül, így a maradás nem opció.
2021. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!