Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha elhívnának titeket álmaitok...

Ha elhívnának titeket álmaitok helyére most azonnal, elmennétek mindent hátrahagyva?

Figyelt kérdés
A közösségi média sok lehetőséggel jár. Nem tudom, hogy miért velem, de megtörtént amit feltettem kérdésnek. Ellenkezű nemű az illető, tudjuk mivel járna a dolog. Az emberiség nagyon kevés százaléka jut el erre a helyre, ráadásul minden adott amire vágynék. Rettegek, hogy egyszer megbánom az ilyen lehetőségeket az életben ha kihagyom, de belegondolva nem tudnék csettintésre hazajönni, qrva messze van (ami nem baj amúgy) és ha valamikor visszajönnék, nem egy szüneteltetett karrierbe jönnék vissza, hanem előröl kéne kezdenem mindent (2 éve nem számítok tininek). Család messze, otthon messze, viszont álomhely. Azt vallom, hogy az életnek kalandosnak kell lennie, legyen majd mit mesélni egyszer. Plusz tetszik a gondolata annak, hogy hova jutottam el, főleg egy kis magyar városból. Az illető hitelesnek tűnik, ha bajom esne akkor az én gondom, így jártam. Képzeld magad a helyembe és írd meg, te bevállalnád e. Bármilyen vélemény jöhet.
2021. okt. 7. 00:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%

Igen.

Még ha prostinak is vinne ki is jobb lenne.

2021. okt. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%

Nem értem, kiköltözni vagy nyaralni?

Előbbi esetben nem mennék alapos felkészülés nélkül, nehogy ott koppanjak nagyot. 1-2-3 hétre viszont alapból bármikor boldogan. (Most pont így sem tudnék, mert beteg családtagot ápolok, de amíg ő magára hagyható volt, addig simán mentem volna.)

2021. okt. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 D. Brasco ***** válasza:
93%
Lehet tudni mi ez az álomhely ahova még prostinak is kimennél?
2021. okt. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
27%
Csak akkor mennék ha ott annyi pénzt adnának hogy amikor hazajövök legyen amiből megéljek.
2021. okt. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igazából nem prostiságról van szó mert egy tök rendes, normális ember az illető. De természetesen része lenne a dolognak. Hát, szó szerint a világ másik felén van (bolygó😅), de én is attól tartok koppannék, vagy nem enged haza és akkor oldjam meg valahogy ha el akarok menni. És jelenleg nem csak pár hétről lenne szó.
2021. okt. 7. 11:49
 6/19 D. Brasco ***** válasza:
93%
Nézd,attól hogy a szart aranylábasban teszik az asztalra és becézik attól az még szar marad....ugyhogy most te is kezdhetsz itt mellébeszélni,de te prostinak mennél oda.......egyebkent hány éves vagy hogy ennyire naivan tudsz hozzáállni ehhez az egeszhez?!?
2021. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Jézusom, dehogy mennék. Enélkül is eljutottam oda ahova akartam, pedig egy teljesen átlagember vagyok.
2021. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Elég óvatosnak tartom magam, mert sok sz@r történt már korábban, ebből kifolyólag naivnak sem mondanám magam. Az illető bevezetne a dolgaiba, nem csak arra lennék jó, hogy szétrakjam a lábaim. Nagyon konkrét infókat nem szeretnék írni, igazából a pro és kontra érveket gyűjtögetem tőletek is. Én nyilván elfogult vagyok mert olyan életet kínál, amire kiskorom óta vágyom. De mégsem arról van szó, hogy egy európai városkába mennék ki valakihez. Ebben az évben már itthon maradok szerintem mindenképp, legkorábban év elején vállalnám be amikor màr többet tudok arról akihez kimennék és esetleg nem hal ki a beszélgetés vagy nem dönt másképp. Sosem csináltam még ilyet azelőtt nyilván, ezért nincs annyi bátorságom.
2021. okt. 7. 15:45
 9/19 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Egyébként tápláltok valami érzelmet egymás iránt?

2021. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok híve a netes kapcsolatkiépítésnek, de amúgy természetesen szimpatizálok vele és szerintem jól kijönnénk ha ott lennék. Sosem voltam ennyivel idősebb férfival de ő nagyon megnyugtató. Az ő részéről meg gondolom működne, ő "erőlteti" az egészet nagyon.
2021. okt. 7. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!