Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha elhívnának titeket álmaitok...

Ha elhívnának titeket álmaitok helyére most azonnal, elmennétek mindent hátrahagyva?

Figyelt kérdés
A közösségi média sok lehetőséggel jár. Nem tudom, hogy miért velem, de megtörtént amit feltettem kérdésnek. Ellenkezű nemű az illető, tudjuk mivel járna a dolog. Az emberiség nagyon kevés százaléka jut el erre a helyre, ráadásul minden adott amire vágynék. Rettegek, hogy egyszer megbánom az ilyen lehetőségeket az életben ha kihagyom, de belegondolva nem tudnék csettintésre hazajönni, qrva messze van (ami nem baj amúgy) és ha valamikor visszajönnék, nem egy szüneteltetett karrierbe jönnék vissza, hanem előröl kéne kezdenem mindent (2 éve nem számítok tininek). Család messze, otthon messze, viszont álomhely. Azt vallom, hogy az életnek kalandosnak kell lennie, legyen majd mit mesélni egyszer. Plusz tetszik a gondolata annak, hogy hova jutottam el, főleg egy kis magyar városból. Az illető hitelesnek tűnik, ha bajom esne akkor az én gondom, így jártam. Képzeld magad a helyembe és írd meg, te bevállalnád e. Bármilyen vélemény jöhet.
2021. okt. 7. 00:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Hat az meg a jobbik eset, ha csak neki kell szetraknod a labad. De könnyen megeshet, hogy futtatni akar teged, mintsem maganak szexpartnert.
2021. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

😂😂😂

Azért ennyire már vagyok jó emberismerő, szerintem ez nem az a hely ahol erre igény van. De mindenesetre gyűjtenék annyi pénzt ami elég a visszaútra.

2021. okt. 7. 16:54
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
Na de miert nem irod le a helyet? Nem mindegy egy anonim oldalon? A fickod ugyse olvassa
2021. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én mennék a helyedben.

Ha nem mész akkor -esetleg- egy életen át fogod sajnálni.

2021. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Utolsó én is ettől tartok. :/

És ilyen lehetőség nincs mégegy. Csak ha extrém szerencsés valaki. Egyébként ami még nehézség, bár gondolom feltételeztétek, hogy külföldi. És társalgási szinten megy a nyelv de azért még sokat kell tanulnom, ez is kicsit parás nekem.

2021. okt. 7. 19:52
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

14. vagyok.

Egy nő az élete során sokszor keveredik kalandokba olyanokkal is akikkel utólag már nem tenné meg, pedig ők még esetleg egy italt sem fizettek soha neki.

Ez az illető pedig -ha jól értem- igen komoly életmódbeli változást jelentene a számodra amit magadtól sohasem érnél el.

Titokban minden nő erre vágyik akár bevallják, akár nem.

Egy férfi komoly egzisztenciát tud teremteni, egy csinos és okos nő pedig részese és élvezője tud lenni ennek.

Ha eléggé okos vagy, akkor meg is tudod tartani, bár az már nehezebb feladat lesz. Ugyanis az ilyen férfi állandó női ostrom alatt van.

Az élet egy kaland!

Én nem hagynám magamat lebeszélni az itteni irigykedőktől.

2021. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16os, nagyon cuki vagy de itt félreértés van. Persze nyilván van pénze mint akárki másnak, azt nem tudom hogy áll anyagilag. Tehát ne luxus autót luxi házzal képzeljetek el. A hely ahol él az lenyűgöző, és amit ott csinál. Nem egy tipikus üzletemberről van szó csilliárdokkal.😊 ez egy olyan élet ami távol áll ettől a stresszes nagyvárosi/európai léttől. És abban biztos vagyok, hogy erre nem vágyik olyan sok nő.
2021. okt. 7. 21:34
 18/19 anonim ***** válasza:

Oké.

Sok sikert hozzá.

2021. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénze én nem mennék.
2021. okt. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!