Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Buszos utazás külföldre ,...

Buszos utazás külföldre , megbízható oldalak/cégek?

Figyelt kérdés
Package tour-os kirándulásra keresnék egy megfelelőt, szívesen hallgatnék meg tapasztalatokat,ajánlásokat is :)
2022. jan. 6. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
FEhérvár Travel
2022. jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Flixbus olcsó, egyszerű.


Student Agency RegioJet kicsit komolyabb buszokat üzemeltet, és a kiszolgálás is jobb.



Mindkettővel utaztam már, nem tudok negatívumot mondani.

Maximum annyit, hogy a Flixbus-on kicsit fapofa volt a személyzet.

2022. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csoportos utakat szervez a Proko travel is,az országon belül elég sok helyen van felszállási lehetőség.

Vannak állandó útjaik, amiket résztvevők értékeltek,úgy mint pl szállás oldalakon.

Mi már többször utaztunk velük, szívesen ajánlom őket.

2022. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Doszka! csomagtúrát kérdez, olyasmit a Flixbus nem csinál.
2022. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%

Ja bocsi, olyat még így egyben sosem csináltam. Mindig mindent magam szervezek meg külön-külön, így nem függök egyetlen cégtől sem.


Utazási irodában is csak egyszer voltam életemben, de akkor sem kötöttem3velük szerződést (400.000-ért akarták rám sózni a repjegyet ugyanarra a gépre, amire a társaságnál 230-ért vettem meg a jegyet és az egész utazás mindenestől megállt 400-nál)

2022. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!