Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan vonható vissza és...

Hogyan vonható vissza és milyen feltételekkel egy utazás a lastminute weboldal által foglalt utazás?

Figyelt kérdés

Picit meggondolatlanul foglaltam egy utat a péntek esti órákban. Ennek az első részletét el is utáltam. Viszont nem fogom tudni megoldani az utazást. Ezt már pénteken a foglalást követően 1 óra múlva tudtam. Emailben jeleztem is a foglalás lemondását. Ma azt kaptam vissza hogy a visszafizetés nem garantált és törlési díj is elképzelhető hogy felszámolásra kerül.

Valakinek volt már ilyen eset? Még ha el is bukom az első reszletet még ezen felül is díjat kell fizetnem? Nyilván ezt így elrontottam, viszont munkaidőn kívül történt a foglalás és ezt követően aznap 1 órán belül jeleztem is. Tehát eléggé időben jeleztem. Tehát ahogy a kérdés is adott ilyenkor mire lehet számítani?



2022. márc. 7. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon az adott cegtol fugg, hogy mi ilyenkor a protokoll naluk. Van, ahol gond nelkul lemondhatod es visszafizetik a penzt, de van, ahol egyaltalan nincs erre lehetoseg. Ezzel nem tudsz mit csinalni, ha naluk ez a szabaly, akkor ez. Mondjuk torlesi dijrol meg nem hallottam, altalaban csak az eloleget nyelik be, hiszen pont az ilyen esetek miatt kerik.

Majd kiderul.

2022. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért last minute mert a napokban indul és ez a szabályzat, keress rá náluk, kell legyen ASZF
2022. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lastminute.com a weboldal neve. Igazából ez volt fontos számomra H plusz díj ne szamolodjon. Tehát legrosszabb esetben a foglaló kerül bukásra. Köszönöm a válaszokat.
2022. márc. 7. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit mond a szerződés ?
2022. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azon se lepődnék meg, ha elbuknád az egész összeget. A last minute lényege, hogy - akár szó szerint - az utolsó pillanatban foglalsz, és emiatt kedvezményes.

Azért szurkolok, hogy ne így legyen, és sikerüljön visszaszerezned, legalább egy jelentős részét.

2022. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!